Міжнародна співпраця

За сприяння Генерального консульства України в м. Сучава в грудні  2003 року було підписано угоду між Чернівецьким індустріальним коледжем та Ботошанським економічним коледжем, яка передбачає обмін досвідом з організації навчально-методичної та виховної роботи, проведення спільних конкурсів та олімпіад із залученням студентів, обмін викладачами та студентами.

m1 m2 m3

Угоду підписали директори Ботошанського економічного коледжу професор   Іоан Гуцану та Чернівецького промислово-економічного технікуму Володимир Харина. Підписання угоди відбулося у присутності Генерального консула Румунії в Україні Ромео Сандулеску

                –             Після підписання угоди з побажаннями плідної співпраці між двома навчальними закладами виступили:

                –            Ромео Сандулеску – генеральний консул Румунії в Україні,

                –             Богдан Чортик – начальник обласного управління освіти та науки Чернівецької  облдержадміністрації,

                –             Михайло Пазюк – голова Шевченківської районної ради м. Чернівці,

                –             Юліан Ванчицький  – голова Першотравневої районної ради м. Чернівці та інші.

m4

Ботошанський економічний коледж (Румунія) був заснований в 1889 р. як комерційна школа.  З 1966 р.  школа функціонувала як економічний ліцей, а з 1990 р. –  як навчальний центр економіки „Октав Оніческу”.  2004 року його перейменовано в Ботошанський економічний коледж. Сьогодні коледж готує спеціа- лістів з напрямів:

– Економіст.

-.Технічний спеціаліст у сферах економіки, туризму, управління, харчування.

–  Комерційний працівник.

Зустріч делегації Чернівецького індустріального коледжу з викладачами та журі Національного конкурсу-олімпіади з фізики. Травень 2006 року. 

m5

Практичне заняття на тему “Сервірування столу” зі студентами Ботошанського економічного коледжу проводить викладач Чернівецького промислово-економічного технікуму Яків Січкар.

m6

Залишити відповідь