Наша історія

З 1966 по 1990 роки коледж перебував у підпорядкуванні Міністерства промисловості будівельних матеріалів СРСР. У цей період відбувалася розбудова всієї структури . Серед 36-ти коледжів наш навчальний заклад був одним з кращих за показниками навчально-виховної та методичної роботи.

h1

Керівники  управління кадрів і навчальних закладів Міністерства, зокрема заступник начальника управління кадрів і навчальних закладів галузі Ю.Д. Грунін, Л.К. Кочелаєвська, Л.В. Тихомирова та її попередники, допомагали технікуму у вирішенні багатьох питань його життєдіяльності.

Навчально-методичний кабінет став центром, де розроблялися нові навчальні плани та програми, методичне забезпечення навчальних дисциплін, обмін досвідом роботи викладачів. Його очолювала Л.

Активну участь в роботі методичних об’єднань брали такі викладачі, а саме: З.Г. Якубович, В.Г. Юрченко, В.Г. Саросек, О.І. Маркелова, Л.С. Городницький, В.М. Бондар, В.І. Зав’ялець, Ж.В. Яковлєва.

h2

Головним спеціалістом управління кадрів і навчальних закладів МПБМ СРСР була Л. К. Кочелаєвська, яка відповідала за роботу підпоряд -кованих міністерству технікумів.  Завдяки її зусиллям, незгасній енергії та наполегливості технікум постійно відчував підтримку в зміцненні та оновленні матеріально-технічної бази, підборі педагогічних кадрів, підвищенні їх кваліфікації тощо.

Вона зуміла об’єднати всі технікуми для співпраці в єдиний педагогічний колектив, де кожна педагогічна новинка одного ставала надбанням усіх.

h3

Залишити відповідь