Рішення приймальної комісії

Витяг з протоколів засідання приймальної комісії № 9 від 11.07.16; № 10 від 12.07.16; № 11 від 15.07.16; № 12 від 18.07.16; № 13 від 20.07.16

І. Допустити до вступних екзаменів вступників на основі базової загальної середньої освіти:

  1. Сметанюк Єва Іванівна
  2. Цибрій Ірина Олександрівна
  3. Буцура Коріна Харлампівна
  4. Черкавська Каріна Віталіївна
  5. Зайчковська Юлія Віталіївна
  6. Годованюк Діана Володимирівна
  7. Кирилюк Вадим Володимирович
  8. Чибир Богдан Дмитрович
  9. Колотило Юлія Володимирівна
  10. Романенко Максим Віталійович
  11. Сметанюк Єва Іванівна
  12. Цибрій Ірина Олександрівна
  13. Буцура Коріна Харлампівна
  14. Черкавська Каріна Віталіївна
  15. Зайчковська Юлія Віталіївна
  16. Годованюк Діана Володимирівна
  17. Кирилюк Вадим Володимирович
  18. Чибир Богдан Дмитрович
  19. Колотило Юлія Володимирівна
  20. Романенко Максим Віталійович
  21. Ватаманюк Анатолій Анатолійович
  22. Греневич Тетяна Олександрівна
  23. Лазарева Наталія Ігорівна
  24. Шешур Богдана Віталіївна
  25. Петрюк Богдана Тарасівна
  26. Оганісян Ліліт Манвелівна
  27. Агатій Альона Володимирівна
  28. Житарюк Катерина Павлівна
  29. Вергілес Олександр Юрійович
  30. Скрипник Віталіна Юріївна
  31. Петрюк Діана Дмитрівна
  32. Німецька Інна Валеріївна
  33. Куцик Вікторія Василівна
  34. Скіпор Наталія Василівна
  35. Матушевський Едуард Олексійович
  36. Ібрагімова Яна Тарасівна
  37. Жлуховська Оксана Борисівна
  38. Скрипкар Максим Васильович
  39. Куєк Ігор Сергійович
  40. Меленко Даниїл Романович
  41. Ігнатюк Валерій Сергійович
  42. Корпан Василь Володимирович
  43. Никифорюк Анна Маріянівна
  44. Цопа Станіслав Костянтинович
  45. Задорожний Владислав Іванович
  46. Заньковський Олександр Русланович
  47. Москалюк Володимир Ігорович
  48. Гаврилян Олександр Сергійович
  49. Підойма Степан Олексійович
  50. Бабюк Дмитро Володимирович
  51. Кушнірик Вадим Валентинович
  52. Друцул Дмитро Дмитрович
  53. Нагола Ігор Вадимович
  54. Лопуляк Станіслав Сергійович
  55. Сєчка Дмитро Романович
  56. Бастон Тетяна Павлівна
  57. Юркевич Дмитро Володимирович
  58. Лупул Анатолій Павлович
  59. Павлінська Марія Юріївна
  60. Ігнатушек В’ячеслав Вікторович
  61. Яцуляк Денис Андрійович
  62. Батриновський Андрій Іванович
  63. Козловський Артур Янович
  64. Петруняк Даніела Валентинівна
  65. Фрунза Вадім Валентинович
  66. Фалібога Василь-Вадим Русланович
  67. Лилик Іван Васильович
  68. Семенюк Сергій Юрійович
  69. Ігнатюк Євген Васильович
  70. Єремійчук Владислав Вікторович
  71. Буга Володимир Валерійович
  72. Токарюк Максим Дмитрович
  73. Стоєв Олексадр Володимирович
  74. Сімончик Євген Григорович
  75. Медвідь Павло Володимирович
  76. Галичанський Юрій Ігорович
  77. Басараба Олена Юріївна
  78. Топор Даниїл Дмитрович
  79. Сметанюк Христина Танасіївна
  80. Білик Андрій Анатолійович
  81. Криштанович Володимир Дмитрович
  82. Шпарко Діана Віталіївна
  83. Атаманюк Яна Василівна
  84. Бикон Тетяна Сергіївна
  85. Зеленько Анастасія Іванівна
  86. Медведовський Дмитро Віталійович
  87. Дмитращук Іван Іванович
  88. Олійник Валентин Сергійович
  89. Біголар Олександр Васильович
  90. Водянчук Валерія Юріївна
  91. Фурсов Андрій Олегович
  92. Вінзяк Каріна Вадимівна
  93. Єрешкін Дмитро Сергійович
  94. Тарнавський Дмитро Дмитрович
  95. Павловський Павло Віталійович
  96. Гринишен Михайло Анатолійович
  97. Цехмайструк Максим Григорович
  98. Модельський Олександр Олегович
  99. Семенчук Станіслав Ярославович
  100. Кошмарюк Володимир Володимирович
  101. Гринюк Назарій Васильович
  102. Радик Володимир Володимирович
  103. Потапенков Гліб Олексійович
  104. Островський Штефан Валерійович
  105. Сапега Руслан Русланович
  106. Задорожний Дмитро Олександрович
  107. Гриджак Владислав Васильович
  108. Бастон Марія Павлівна
  109. Баланюк Валентин Сергійович
  110. Теслик Дмитро В’ячеславович
  111. Зайшлюк Михайло Андрійович
  112. Турчак Віталій Ярославович
  113. Васечко Богдан Миколайович
  114. Кирилюк Максим Андрійович
  115. Лунік Максим Віталійович
  116. Бурляк Віталій Іванович
  117. Тащук Максим Іванович
  118. Кирстя Валентин Дмитрович
  119. Марчук Іван Юрійович
  120. Руснак Іван Іванович
  121. Дяволюк Віталій Володимирович
  122. Запаранюк Святослав Ярославович
  123. Федоряк Олександр Васильович
  124. Сенік Олександр Олександрович
  125. Карпенко Антон Вадимович
  126. Олійник Олег Ігорович
  127. Ткачук Денис Ярославович
  128. Філіпчук Вадим Миколайович
  129. Торський Михайло Олександрович
  130. Заліско Павло Васильович
  131. Шамро Сергій Сергійович
  132. Зацерковний Олексій Юрійович
  133. Микитюк Василь Вікторович
  134. Шулдак Микола Миколайович
  135. Генкул Михайло Михайлович
  136. Гордашко Андрій Іванович
  137. Шамрай Антон Петрович
  138. Білий Станіслав Володимирович
  139. Дущак Богдан Іванович
  140. Мендришора Владислав Васильович
  141. Семенюк Андреа Дмитрович
  142. Півторан Павло Ярославович
  143. Василович Назарій Васильович
  144. Биндю Миколай Маринович
  145. Осіпов Віктор Ігорович
  146. Мар’янчук Ілля Володимирович
  147. Божик Тарас Юрійович
  148. Пуюл Василь Мар’янович
  149. Бухінський Богдан Юрійович
  150. Данилюк Іван Дмитрович
  151. Коржан Микола Михайлович
  152. Мотреску Георгій Васильович
  153. Мітрік Дмитро Бенонійович
  154. Тимофтій Дмитро Олегович
  155. Яровий Денис Олегович
  156. Пентелейчук Микола Вікторович
  157. Вівчарюк Владислав Сергійович
  158. Мельник Олег Олександрович
  159. Тащук Богдан Сергійович
  160. Ватаманюк Валерій Вікторович
  161. Юрійчук Богдан Анатолійович
  162. Рубанець Максим Сергійович
  163. Шкурган Михайло Миколайович
  164. Іонашку Денис Леонович
  165. Букс Володимир Андрійович
  166. Ткачук Данило Юрійович
  167. Гончар Максим Сергійович
  168. Дупешко Вадим Миколайович
  169. Кучерявий Ігор Ігорович
  170. Маліщук Валентин Сергійович
  171. Ватаманчук Владислав Васильович
  172. Лакуста Дмитро Іванович
  173. Гайдуров Володимир Володимирович
  174. Довганюк Дмитро Віталійович
  175. Бота Георгій Дмитрович
  176. Божик Валентин Павлович
  177. Попель Іван Віталійович
  178. Шандру Василь Валерійович
  179. Корбут Дмитро Миколайович
  180. Кулька Андрій Мирославович
  181. Замар Олексій Олександрович
  182. Лютик Іван Васильович
  183. Мовченюк Павло Валерійович
  184. Гільчук Вадим Миколайович
  185. Равлюк Тимофій Ярославович
  186. Басько Дмитро Іванович
  187. Джус Роман Вадимович
  188. Шербанюк Віталій Флорович
  189. Голик Олександр Олексійович
  190. Крижановський Микола Миколайович
  191. Ющук Роман Дмитрович
  192. Рожко Василь Миколайович
  193. Меглей Георгій Ілліч
  194. Влайко Анастасія Іларіонівна
  195. Влайко Ірина Іларіонівна
  196. Вайпан Олександра Василівна
  197. Матіас Богдана Олексіївна
  198. Букс Наталія Андріївна
  199. Паламарюк Сергій Ярославович
  200. Косован Дар’я Олександрівна
  201. Чалий Сергій Іванович
  202. Іванюк Юлія Юріївна
  203. Горбашевська Христина Петрівна
  204. Венгренюк Юліан Юрійович
  205. Юрійчук Микола Віталійович
  206. Петрук Валентина Василівна
  207. Криштанович Аліна Русланівна
  208. Сметанюк Діана Юріївна
  209. Тарабас Павло Васильович
  210. Бахнян Христина Степанівна
  211. Городинський Максим Вікторович
  212. Бровчук Олексій Максимович
  213. Бирбюк Карина Русланівна
  214. Слухінський Сергій Вікторович
  215. Паламарчук Євгеній Вячеславович
  216. Баранецька Ганна Володимирівна
  217. Унгарбаєв Максим Олександрович
  218. Пержан Наталія Миколаївна
  219. Нацюк Євген Миколайович
  220. Доніченко Богдан Ярославович
  221. Садейчук Андрій Степанович
  222. Чунтул Тетяна Василівна
  223. Хібовський Владислав Олегович
  224. Дупешко Тетяна Олександрівна
  225. Палагута Олександр Русланович
  226. Боднар Павло Григорович
  227. Колодяжний Єгор Андрійович
  228. Пархоменко Денис-Йордан Олександрович
  229. Пилипко Богдан Юрійович
  230. Сохацька Оксана Йосипівна
  231. Баловсяк Володимир Ілліч
  232. Галечук Валерія Валеріївна
  233. Грушковська Тетяна Анатоліївна
  234. Кравець Владислав Денисович
  235. Сопрун Ілона Романівна
  236. Токарюк Сніжана Сергіївна
  237. Беца Павло Віталійович
  238. Демянюк Катерина Іванівна
  239. Олексюк Михайло Іванович
  240. Єричук Анастасія Русланівна

ІІ.  Допустити до фахового випробування вступників на основі освітньо-кваліфікаційного рівня “Кваліфікований робітник” на денну та заочну форми навчання:

  1. Лазар Микола Георгійович
  2. Мойсюк Михайло Іванович
  3. Каравайський Євгеній Андрійович
  4. Киселиця Іван Васильович
  5. Сафтенку Вадим Васильович
  6. Капітанчук Іван Васильович
  7. Поштар Валентин Олександрович
  8. Гуцуляк Богдан Ярославович
  9. Коваль Віталій Юрійович
  10. Дмитрів Олександр Михайлович
  11. Кусяк Іван Володимирович
  12. Никирчук Василь Ярославович
  13. Головатий Іван Іванович

ІІІ. Допустити до участі у конкурсі сертифікатів УЦОЯО вступників на основі повної загальної середньої освіти на денну та заочну форму навчання:

  1. Гальчук Сергій Васильович
  2. Калинчук Павло Васильович
  3. Шинкарюк Павло Петрович
  4. Сипович Сергій Євгенович
  5. Курійчук Богдан Іванович
  6. Роман Іван Іванович
  7. Попович Максим Валентинович
  8. Семенюк В’ячеслав Володимирович
  9. Горюк Олег Вікторович
  10. Безруков Максим Денисович
  11. Німчук Мар’ян Вікторович
  12. Шуляк Денис Володимирович
  13. Ізраілек Сергій Сергійович
  14. Хованець Анатолій Володимирович
  15. Ганчук Василь Васильович
  16. Лодба Іван Андрійович
  17. Стратій Валентин Васильович
  18. Данилюк Микола Іванович
  19. Фретеучан Денис Васильович
  20. Сендзюк Володимир Олександрович
  21. Вакарюк Роман Іванович
  22. Павлович Володимир Васильович
  23. Мартинюк Костянтин Флорович
  24. Лазурко Микола Іванович
  25. Романюк Дмитро Петрович
  26. Левченко Максим Олександрович
  27. Нагірняк Іван Миколайович
  28. Новотний Андрій Михайлович
  29. Татарин Максим Дмитрович
  30. Крестенюк Денис Васильович
  31. Попюк Людмила Олександрівна
  32. Мороз Дмитро Сергійович
  33. Ардилян Ірина Валеріївна
  34. Олієвська Анна Віталіївна
  35. Москалюк Надія Василівна
  36. Горішна Діана Ігорівна
  37. Мілевська Кіріна Василівна
  38. Морар Коріна Георгіївна
  39. Кирдилюк Валентина Вікторівна
  40. Катереняк Вікторія Сергіївна
  41. Філюшко Мая Віталіївна
  42. Лугова Крістіна Сергіївна
  43. Слободян Орест Романович
  44. Корнійчук Петро Петрович
  45. Колісник Анастасія Віталіївна
  46. Галоха Світлана Романівна
  47. Галоха Оксана Романівна
  48. Урсуляк Тетяна Олександрівна
  49. Цициу Доріна Дорелівна
  50. Шулдак Микола Миколайович

Протокол №8

від 10 липня 2016 року

Порядок денний

  1. Затвердження змін до Правил прийому до ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж» у 2016 році.
  2. Розгляд обсягів державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою у 2016 році у ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж» у 2016 році.
  3. Встановлення та затвердження квот в межах обсягу державного замовлення за спеціальностями.
  4. Різне.

Ухвалили:

 

І.Затвердити зміни до правил прийому до ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж» у 2016 році.

ІІ. Інформацію прийняти до відома.

Розмістити обсяг державного замовлення затверджений Міністерством освіти і науки України на сайті коледжу.

ПРИЙОМ

364 ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж»

Код та назва спеціальності Обсяг прийому
Денна форма навчання Заочна форма навчання
072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

Всього:

– на основі базової загальної середньої освіти

 

10

10

 

0

0

075 «Маркетинг»

Всього:

– на основі базової загальної середньої освіти

 

8

8

 

0

0

121 «Інженерія програмного забезпечення»

Всього:

– на основі базової загальної середньої освіти

 

26

26

 

0

0

123 «Комп’ютерна інженерія»

Всього:

– на основі базової загальної середньої освіти

 

26

26

 

0

0

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

Всього:

– на основі базової загальної середньої освіти

– на основі повної загальної середньої освіти

– на основі ОКР «Кваліфікований робітник»

 

50

30

12

8

 

0

0

0

0

151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Всього:

– на основі базової загальної середньої освіти

 

20

20

 

0

0

186 «Видавництво та поліграфія»

Всього:

– на основі базової загальної середньої освіти

 

20

20

 

0

0

242 «Туризм»

Всього:

– на основі базової загальної середньої освіти

 

15

15

 

0

0

Молодший спеціаліст:

Всього:

– на основі базової загальної середньої освіти

– на основі повної загальної середньої освіти

– на основі ОКР «Кваліфікований робітник»

 

175

155

12

8

 

0

0

0

0

 

ІІІ. Інформацію прийняти до відома. Затвердити нище вказані квоти до обсягу державного замовлення у межах відповідних спеціальностей:

  • спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» -1м;
  • спеціальність 075 «Маркетинг» – 1м;
  • спеціальність 121 «Інженерія програмного забезпечення» -2м;
  • спеціальність 123 «Комп’ютерна інженерія» -2м;
  • спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»:

на основі БЗСО-3м

на основі ПЗСО-1м

на основі ОКР «кваліфікований робітник» -1м;

  • спеціальність 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» -2м;
  • спеціальність 186 «Видавництво та поліграфія» -1м;
  • спеціальність 242 «Туризм» -1м.

ІV. Рішення прийняті на засіданні приймальної комісії оприлюднити на сайті коледжу.

 

 

Протокол приймальної комісії № 7

від  « 01 »  червня  2016р.

Порядок денний:

  1. Розгляд та затвердження змін до Правил прийому до ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж» у 2016р.
  2. Розгляд та затвердження додаткових балів за успішне закінчення підготовчих курсів до вступу у ВНЗ І-ІІр.а. на підставі рішення засідання приймальної комісії від 26.05.2016р., протокол №6.
  3. Розгляд заяв на перевід студентів коледжу.
  4. Розгляд наказу по коледжу №84аг від 26.06.2016р. «Про вартість навчання у 2016-2017н.р.»
  5. Розгляд наказів №103 від 04.07.2016р.  «Про зміну наказу про склад приймальної комісії» та наказу №102 від 04.07.2016р. «Про зміну наказу про склад відбіркової комісії».
  6. Різне.

 

Ухвалили:

І. 1.Затвердити зміни до Правил прийому до ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж» у 2016р.;

ІІ. На підставі рішення засідання приймальної комісії від 26.05.2016р., протокол №6 та змін до Правил прийому, встановити додаткові бали, без врахування коефіцієнту вагомості, вступникам:

 

-спеціальність 121  «Інженерія програмного забезпечення»:

  1. Вінзяк Каріна Вадимівна – 0,5б.;
  2. Галичанський Юрій Ігорович – -0,5б.;
  3. Задорожний Владислав Іванович -1б.;
  4. Медвідь Павло Володимирович- 0,5б.;
  5. Модельський Олександр Олегович – 1,5б.;
  6. Нагола Ігор Вадимович- 0,5б.;
  7. Павловський Павло Віталійович – 1б.

– спеціальність 186  «Видавництво та поліграфія»:

  1. Бровчук Олексій Максимович – 1,5б;

– спеціальність 123  «Комп’ютерна інженерія»:

  1. Тащук Максим Іванович – 1,5б.

– спеціальність 141  «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»:

  1. Корбут Дмитро Миколайович – 1б.
  2. Кулька Андрій Мирославович – 1б.
  3. Ткачук Данил Дмитрович – 1,5б.

– спеціальність 151  «Автоматизація та компютерно-інтегровані технології»:

  1. Бухінський Богдан Юрійович – 1,5б.

 

ІІІ. 1.Перевести студента групи ВП-21 спеціальності «Комп’ютерна обробка текстової , графічної та образної інформації» Пелепяка Віктора у групу КС-21 спеціальності «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» на платну форму навчання з 01.09.2016р.

2.Перевести студента групи ЕТ-21 спеціальності «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд» Адама Владислава у групу МД-21 спеціальності «Маркетингова діяльність» на платну форму навчання з 01.09.2016р.

  1. Перевести студента групи ОТМ-21 спеціальності «Туристичне обслуговування» Думитровича Владислава у групу МД-21 спеціальності «Маркетингова діяльність» з 1.09.2016р.

 

IV.Інформацію прийняти до відома;

Соколовій О.Я.- довести до відома технічних секретарів та вступників наказ №84 аг від 26.06.2016 «Про вартість навчання у 2016-2017н.р.».

  1. Інформацію прийняти до відома.

VІ. 1. На підставі рішення даного засідання приймальної комісії та на підставі контингенту студентів коледжу станом на 01.07.2016р. встановити вакантні місця за спеціальностями:

5.05070104 «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд», група ЕТ-21-3місця державного замовлення;

5.05020201 «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва», група АС-21 – 5місць за кошти фізичних і юридичних осіб;

5.05010201 «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж», група КС-21 – 3місця за кошти фізичних і юридичних осіб;

5.05150103 «Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації», група ВП-21 – 4 місця за кошти юридичних і фізичних осіб;

5.14010301 «Туристичне обслуговування», група ОТ-21 – 8 місць за кошти юридичних і фізичних осіб;

5.03050701 «Маркетингова діяльність», група МД-21 – 12 місць за кошти юридичних і фізичних осіб.

  1. Рішення прийняті на засіданні приймальної комісії оприлюднити на сайті коледжу.

Протокол приймальної комісії № 6

від  « 26 »  травня  2016р.

Порядок денний:

  1. Підведення підсумків підготовчих курсів до вступу та призначення додаткових балів за успішне закінчення підготовчих курсів за результатами підсумкової атестації.
  2. Розгляд та затвердження розкладу вступних випробувань до ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж».
  3. Аналіз та організація роботи приймальної комісії у 2016 році.
  4. Різне.

Ухвалили:

І. 1.Інформацію прийняти до відома;

  1. Встановити додаткові бали за успішне закінчення підготовчих курсів на основі результатів підсумкової атестації, особам з числа слухачів підготовчих курсів ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж» згідно ліцензії АЕ№527616 від 14.11.2014р.-термін дії ліцензії до 01.07.2019р. для вступу у ВНЗ І-ІІр.а. на основі базової загальної середньої освіти при вступі до коледжу на відповідну спеціальність, а саме:

– спеціальність 121  «Інженерія програмного забезпечення»:

  1. Вінзяк Каріна Вадимівна- за результатами підсумкової атестації отримала оцінку 8 (вісім) з профільного предмету (математика) та 9 (дев’ять) з непрофільного (українська мова) – додатковий бал -10б.; з врахуванням коефіцієнту вагомості 0,05-0,5б.;
  2. Галичанський Юрій Ігорович – за результатами підсумкової атестації отримав оцінку 8 (вісім) з профільного предмету (математика) та 9 (дев’ять) з непрофільного (українська мова) – додатковий бал -10б.; з врахуванням коефіцієнту вагомості 0,05-0,5б.;
  3. Задорожний Владислав Іванович – за результатами підсумкової атестації отримав оцінку 9 (дев’ять) з профільного предмету (математика) та 12 (дванадцять) з непрофільного (українська мова) – додатковий бал -20б.; з врахуванням коефіцієнту вагомості 0,05-1б.;
  4. Медвідь Павло Володимирович- за результатами підсумкової атестації отримав оцінку 8 (вісім) з профільного предмету (математика) та 8 (вісім) з непрофільного (українська мова) – додатковий бал -10б.; з врахуванням коефіцієнту вагомості 0,05-0,5б.;
  5. Модельський Олександр Олегович- за результатами підсумкової атестації отримав оцінку 10 (десять) з профільного предмету (математика) та 8 (вісім) з непрофільного (українська мова) – додатковий бал -30б.; з врахуванням коефіцієнту вагомості 0,05-1,5б.;
  6. Нагола Ігор Вадимович- за результатами підсумкової атестації отримав оцінку 8 (вісім) з профільного предмету (математика) та 7 (сім) з непрофільного (українська мова) – додатковий бал -10б.; з врахуванням коефіцієнту вагомості 0,05-0,5б.;
  7. Павловський Павло Віталійович – за результатами підсумкової атестації отримав оцінку 9 (дев’ять) з профільного предмету (математика) та 9 (дев’ять) з непрофільного (українська мова) – додатковий бал -20б.; з врахуванням коефіцієнту вагомості 0,05-1б.

– спеціальність 186  «Видавництво та поліграфія»:

  1. Бровчук Олексій Максимович- за результатами підсумкової атестації отримав оцінку 9 (дев’ять) з профільного предмету (математика) та 7 (сім) з непрофільного (українська мова) – додатковий бал -30б.; з врахуванням коефіцієнту вагомості 0,05-1,5б;

– спеціальність 123  «Комп’ютерна інженерія»:

  1. Тащук Максим Іванович- за результатами підсумкової атестації отримав оцінку 9      (дев’ять) з профільного предмету (математика) та 7 (сім) з непрофільного (українська мова) – додатковий бал -30б.; з врахуванням коефіцієнту вагомості 0,05-1,5б.

– спеціальність 141  «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»:

  1. Корбут  Дмитро Миколайович – за результатами підсумкової атестації отримав      оцінку 8 (вісім) з профільного предмету (математика) та 10 (десять) з непрофільного (українська мова) – додатковий бал -20б.; з врахуванням коефіцієнту вагомості 0,05-1б.
  2. Кулька Андрій Мирославович- за результатами підсумкової атестації отримав оцінку 8 (вісім) з профільного предмету (математика) та 7 (сім) з непрофільного (українська мова) – додатковий бал -20б.; з врахуванням коефіцієнту вагомості 0,05-1б.
  3. Ткачук Данил Дмитрович- за результатами підсумкової атестації отримав оцінку 9 (дев’ять) з профільного предмету (математика) та 9 (дев’ять) з непрофільного (українська мова) – додатковий бал -30б.; з врахуванням коефіцієнту вагомості 0,05-1,5б.

– спеціальність 151  «Автоматизація та компютерно-інтегровані технології»:

  1. Бухінський Богдан Юрійович – за результатами підсумкової атестації отримав оцінку 9 (дев’ять) з профільного предмету (математика) та 12 (дванадцять) з непрофільного (українська мова) – додатковий бал -30б.; з врахуванням коефіцієнту вагомості 0,05-1,5б.

ІІ. 1. Затвердити Розклад вступних випробувань в Державному вищому навчальному   закладі «Чернівецький індустріальний коледж»;

  1. Розмістити на сайті коледжу Розклад вступних випробувань до ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж».

ІІІ. 1.Інформацію прийняти до відома;

  1. Вивести зі складу приймальної комісії студентку гр. ВП-21 Онищук М., та ввести до складу приймальної комісії коледжу студента гр. РП-11 Григорчука Богдана (наказ №73 від 16.05.2016р. );
  2. Комплектація груп нового набору повинна становити не менше 10-и осіб у групі денної чи заочної форми навчання.

ІV. Рішення прийняті на засіданні приймальної комісії оприлюднити на сайті коледжу.

 

 

Рішення приймальної комісії від 24.10.2015р.

Голова приймальної комісії  В.Я. Чернівчан

Відповідальний секретар приймальної комісії О.Я. Соколова

 

Порядок денний:

  1. Розгляд наказу Міністерства освіти і науки України від 15.10.2015р. №1085 «Про затвердження Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2016 році».
  2. Розгляд наказу Міністерства освіти і науки України «Про положення про приймальну комісію вищого навчального закладу» на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 15.10.2015р. №1085 «Про затвердження Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2016 році».
  3. Різне.

УХВАЛИЛИ

І. УХВАЛИЛИ 1.Іінформацію прийняти до відома.

Проголосували «за» – одноголосно.

  1. Соколовій О.Я.-розробити «Правила прийому до Державного вищого навчального закладу «Чернівецький індустріальний коледж» в 2016 році». Проголосували «за» – одноголосно..

ІІ. УХВАЛИЛИ 1.Іінформацію прийняти до відома. Проголосували «за» – одноголосно.

2.Соколовій О.Я. – розробити положення про приймальну комісію ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж». Проголосували «за» – одноголосно.

ІІІ. УХВАЛИЛИ 1.Оприлюднити прийняті рішення приймальної комісії згідно даного протоколу.

 

Рішення приймальної комісії від 25.11.2015р.

Голова приймальної комісії  В.Я. Чернівчан

Відповідальний секретар приймальної комісії О.Я. Соколова

 

Порядок денний:

  1. Розгляд наказу по коледжу від 11.11.2015р. №170 «Про приймальну комісію на 2016рік».
  2. Розгляд постанови Кабінету міністрів України від 29.04.2015р. № 266 «Про затвердження переліку галузей знань і спеціальностей за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти» та наказу Міністерства освіти і науки України від 06.11.2015року № 1151 «Про особливості затвердження галузей знань і спеціальностей за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, затверджених постановою КМУ від 29.04.2015р. № 266».
  3. Розгляд листа Міністерства освіти і науки України від 23.11.2015р. №1-9-561 «Про акти узгодження переліку спеціальностей та ліцензійного обсягу».
  4. Різне.

УХВАЛИЛИ

І. УХВАЛИЛИ 1.Іінформацію прийняти до відома. Проголосували «за» – одноголосно.

ІІ. УХВАЛИЛИ1.Іінформацію прийняти до відома. Проголосували «за» – одноголосно.

2.Затвердити перелік назв спеціальностей та відповідні їм коди у відповідності до вищезазначених документів вказаних у п.2 порядку денного, а саме:

з\п

Шифр галузі Галузь знань Код спеціаль-ності Найменування спеціальності Ліцензований обсяг
Денна форма Заочна форма
1 2 3 4 5 6 7
Освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста
1 07 Управління та адміністрування 075 Маркетинг 25 10
2 072 Фінанси, банківська справа, страхування 30
3 12 Інформаційні технології 123 Комп’ютерна інженерія 30
4 121 Інженерія програмного забезпечення 30 30
5 15 Автоматизація та приладобудування 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології 25 10
6 14 Електрична інженерія 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 50 15
7 18 Виробництво та технології 186 Видавництво та поліграфія 25
8 24 Сфера обслуговування 242 Туризм 25
Всього 240 65

Проголосували «за» – одноголосно.

ІІІ. УХВАЛИЛИ 1.Іінформацію прийняти до відома..

2.Васкан А.В. і Соколовій О.Я. – до 30.11.2015р. надіслати у МОНУ Акт узгодження переліку спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста та ліцензованого обсягу Державного вищого навчального закладу «Чернівецький індустріальний коледж»

3.Соколовій О.Я. – при розробці Правил прийому до ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж» у 2016 році, враховувати відповідність назв спеціальностей до Акту узгодження. Проголосували «за» – одноголосно

  1. IV. УХВАЛИЛИ Соколовій О.Я. – рішення прийняті на засіданні приймальної комісії згідно до протоколу опублікувати на сайті коледжу. Проголосували «за» – одноголосно.

 

Рішення приймальної комісії від 15.12.2015р.

Голова приймальної комісії  В.Я. Чернівчан

Відповідальний секретар приймальної комісії О.Я. Соколова

 

Порядок денний:

  1. Затвердження Правил прийому до Державного вищого навчального закладу «Чернівецький індустріальний коледж» у 2016 році.
  2. Різне.

УХВАЛИЛИ

І. УХВАЛИЛИ1.Ззатвердити та розмістити на сайті коледжу Правила прийому до Державного вищого навчального закладу «Чернівецький індустріальний коледж» у 2016 році. Проголосували «за» – одноголосно.

ІІ. УХВАЛИЛИ1.Ухвалу рішень приймальної комісії оприлюднити на сайті коледжу. Проголосували «за» – одноголосно.

 

Рішення приймальної комісії від 22.12.2015р.

Голова приймальної комісії  В.Я. Чернівчан

Відповідальний секретар приймальної комісії О.Я. Соколова

 

Порядок денний:

  1. Розгляд листа МОНУ від 22.12.2015р. № 1-9-615 «Щодо нарахування конкурсного балу».
  2. Розгляд листа МОНУ від 21.12.2015р. № 1-9-612 «Про заповнення інформаційних таблиць до правил прийому до вищих навчальних закладі у 2016 році».
  3. Різне

УХВАЛИЛИ

І. УХВАЛИЛИ1.Інформацію прийняти до відома;

2.Соколовій О.Я. –використовувати у роботі під час роботи приймальної комісії.

Проголосували «за» – одноголосно.

ІІ. УХВАЛИЛИ 1.Інформацію прийняти до відома;

  1. Соколовій О.Я. і Деделі О.О. –до 25.12.2015р. заповнити та направити на верифікацію  вищезазначені інформаційні таблиці.

Проголосували «за» – одноголосно.

ІІІ. УХВАЛИЛИ1.Прийняті на засіданні ухвали рішень оприлюднити на сайті коледжу.

Проголосували «за» – одноголосно.

 

Рішення приймальної комісії від 13.01.2016р.

Голова приймальної комісії  В.Я. Чернівчан

Відповідальний секретар приймальної комісії О.Я. Соколова

 

Порядок денний:

  1. Розгляд пропозицій щодо обсягів випуску та прийому за державним замовленням у 2016 році ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж».
  2. Стан профорієнтаційної роботи у коледжі.

 

УХВАЛИЛИ

І. УХВАЛИЛИ1.Інформацію прийняти до відома;

  1. Затвердити пропозиції щодо обсягів випуску та прийому за державним замовленням у 2016 році ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж» в такому об’ємі:
Код та назва спеціальності (Перелік 2015) Ліцензований обсяг Осяг прийому Код та назва спеціальності (Перелік-2007)
Очна форма навчаня Заочна форма навчання Очна форма навчаня Заочна форма навчання План прийому у 2015 Контингент Вартість підготовки
Очна форма навчаня Заочна форма навчання Очна форма навчаня Заочна форма навчання Очна форма навчаня Заочна форма навчання
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Молодший спеціаліст
072 Фінанси, банківська справа та страхування
Всього

-на базі базової загальної середньої освіти

30 0 10

10

0

0

(072) 5.03050801 Фінанси і кредит
8 0 23 0 16560.0 0.0
075 Маркетинг
Всього

-на базі базової загальної середньої освіти

25 10 8

8

0

0

(075) 5.03050701 Маркетингова діяльність
7 0 23 0 17820.0 0.0
121 Інженерія програмного забезпечення
Всього

-на базі базової загальної середньої освіти

30 30 26

26

0

0

(121) 5.05010301 Розробка програмного забезпечення
26 0 92 0 17820.0 0.0
123 Компютерна інженерія
Всього

-на базі базової загальної середньої освіти

30 0 26

26

0

0

(123) 5.05010201 Обслуговування комп’ютерних систем і мереж
26 0 101 0 17957.0 0.0
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
Всього 50 15 50 0
-на базі базової загальної середньої освіти 30 0
-на базі повної загальної середньої освіти 12 0
-на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «Кваліфікований робітник» 8 0
(141) 5.05070104 Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд
40 0 148 0 16479.0 0.0
151 Автоматизація та компютерно-інтегровані технології
Всього

-на базі базової загальної середньої освіти

25 10 20

20

0

0

(151)5.05020201 Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва
19 0 85 0 16479.0 0.0
186 Видавництво та поліграфія
Всього

-на базі базової загальної середньої освіти

25 0 15

15

0

0

(186) 5.05150103 Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації
18 0 80 0 17482.0 0.0
242 Туризм
Всього

-на базі базової загальної середньої освіти

25 0 15

15

0

0

(242) 5.14010301 Туристичне обслуговування
12 0 56 0 17746.0 0.0
Молодший спеціаліст
Всього

 

240 65 175 0
-на базі базової загальної середньої освіти 155 0
-на базі повної загальної середньої освіти 12 0
-на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «Кваліфікований робітник» 8 0
(999) Всього (прийому у 2015р.)
156 0 608 0 17173.8 0.0

 

ІІ. УХВАЛИЛИ1. Інформацію прийняти до відома;

  1. Тирон І.І.-розпочати заняття підготовчих курсів до вступу у ВНЗ І-ІІр.а. з лютого по травень 2016р.

Проголосували «за» – одноголосно.

ІІІ. УХВАЛИЛИ Всі рішення прийняті на засіданні приймальної комісії оприлюднити на сайті коледжу.

Проголосували «за» – одноголосно.

 

Рішення приймальної комісії від 21.01.2016р.

Голова приймальної комісії  В.Я. Чернівчан

Відповідальний секретар приймальної комісії О.Я. Соколова

 

Порядок денний:

  1. Розгляд наказу по коледжу від 21.01.2016р. № 6 «Про створення екзаменаційної комісії по проведенню співбесід та екзаменів, згідно Правил прийому до коледжу».
  2. Різне

УХВАЛИЛИ

І. УХВАЛИЛИ1.Інформацію прийняти до відома.

Проголосували «за» – одноголосно.

ІІ. УХВАЛИЛИ1.Прийняті на засіданні ухвали рішень оприлюднити на сайті коледжу.

Проголосували «за» – одноголосно.

 

Рішення приймальної комісії від 29.02.2016р.

Голова приймальної комісії  В.Я. Чернівчан

Відповідальний секретар приймальної комісії О.Я. Соколова

 

Порядок денний:

  1. Розгляд наказів по коледжу від 23.02.2016 року №22 «Про створення фахової атестаційної комісії для вступу на навчання на основі раніше здобутого ОКР «Кваліфікований робітник» згідно Правил прийому до коледжу» та від  02.2016р. № 29 «Про склад апеляційної комісії».
  2. Різне

УХВАЛИЛИ

І. УХВАЛИЛИ1.Інформацію прийняти до відома. Проголосували «за» – одноголосно.

ІІ. УХВАЛИЛИ1.Прийняті на засіданні ухвали рішень оприлюднити на сайті коледжу. Проголосували «за» – одноголосно.

 

 

Рішення приймальної комісії від 15.03.2016р.

Голова приймальної комісії  В.Я. Чернівчан

Відповідальний секретар приймальної комісії О.Я. Соколова

 

Порядок денний:

 

  1. Розгляд наказу по ДВНЗ «Чернівцекий індустріальний коледж» від 14.03.2016р. №42 «Про створення відбіркової комісії»
  2. Затвердження Положення про порядок проведення вступних випробувань до Державного вищого навчального закладу «Чернівецький індустріальний коледж».
  3. Затвердження Положення про апеляційну комісію Державного вищого навчального закладу «Чернівецький індустріальний коледж».
  4. Різне

УХВАЛИЛИ

І. УХВАЛИЛИ 1.Інформацію прийняти до відома. Проголосували «за» – одноголосно.

ІІ. УХВАЛИЛИ 1.Інформацію прийняти до відома;

  1. Затвердити Положення про порядок проведення вступних випробувань до Державного вищого навчального закладу «Чернівецький індустріальний коледж».

Проголосували «за» – одноголосно.

ІІІ. УХВАЛИЛИ 1.Інформацію прийняти до відома;

  1. Затвердити Положення про апеляційну комісію Державного вищого навчального закладу «Чернівецький індустріальний коледж».

Проголосували «за» – одноголосно.

  1. IV. УХВАЛИЛИПрийняті на засіданні ухвали рішень оприлюднити на сайті коледжу.

Проголосували «за» – одноголосно.

 

 

Рішення приймальної комісії від 29.03.2016р.

Голова приймальної комісії  В.Я. Чернівчан

Відповідальний секретар приймальної комісії О.Я. Соколова

 

Порядок денний:

  1. Затвердження програм вступних випробувань та пакетів завдань до вступних випробувань для вступників на основі базової загальної середньої освіти з предметів «Математика», «Українська мова», «Географія».
  2. Затвердження програми вступного фахового випробування та пакету завдань фахового випробування для вступників на основі повної загальної середньої освіти та на основі раніше здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «Кваліфікований робітник» з предметів «Математика», «Українська мова та література».
  3. Різне

УХВАЛИЛИ

І. УХВАЛИЛИ 1.Інформацію прийняти до відома;

  1. Затвердити програми вступних випробувань та пакети вступних випробувань для вступників на основі базової загальної середньої освіти з предметів «Математика», «Українська мова», «Географія».

Проголосували «за» – одноголосно.

ІІ. УХВАЛИЛИ 1.Інформацію прийняти до відома;

  1. Затвердити програму вступного фахового випробування та пакет завдань до фахового випробування для вступників на основі повної загальної середньої освіти та на основі раніше здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «Кваліфікований робітник» з предметів «Математика» та «Українська мова та література»

Проголосували «за» – одноголосно.

ІІІ. УХВАЛИЛИ 1.Прийняті на засіданні ухвали рішень оприлюднити на сайті коледжу.

Проголосували «за» – одноголосно.