Спортивна база коледжу

Спортивна база коледжу

Рисунок1 Рисунок2 Рисунок3 Рисунок4

Наші досягнення

Рисунок5 Рисунок6

 

Рисунок7

 

Рисунок8

 

Звіт про спортивно-масову роботу в Чернівецькому індустріальному коледжі

Інтенсивні зміни в економічній, виробничій, соціальній та екологічних сферах, що продовжують відбуватись в сучасному українському суспільстві, потребують високого рівня фізичної підготовленості та здоров’я громадян, необхідність формування фізичною культурою як складового елемента, що забезпечує оптимальність розвитку особистості. Тому головною метою спортивно-масової роботи у Чернівецькому індустріальному коледжі – є підвищення рівня здоров’я та фізичного розвитку студентів, подолання негативних соціальних явищ серед молоді, формування особистості майбутнього спеціаліста, керівника структурних підрозділів різних галузей виробництва.

Організація навчального процесу з фізичного виховання в навчальному закладі здійснюється згідно навчального плану з фізичного виховання. Викладачами фізичного виховання працює три основних викладача і один викладач-сумісник. Керівник фізичного виховання – Іванська О. С.(майстер спорту України з легкої атлетики, викладач вищої категорії), Українець В.Д. – викладач фіз. виховання першої категорії, Василик О. П. – викладач фіз. виховання другої категорії, Васкан І.Г. – викладач-сумісник фізичного виховання (кандидат педагогічних наук).

Фізкультурно-оздоровча та спортивно-масова робота проводиться на спортивній базі(оренда стадіону «Буковина», площадок з міні-футболу та волейболу, власні 2 тренажерних зали, зал фізичної підготовки). Працюють секції з міні-футболу, волейболу, легкої атлетики, де мають можливість займатися всі бажаючі студенти. В коледжі проводиться щорічна спартакіада серед навчальних груп з таких видів спорту: міні футбол, легка атлетика, волейбол, настільний теніс, легкоатлетичний крос, шахи.

План спортивно-масових заходів передбачає щорічно проведення військово-патріотичної спортивної гри «Козацькі забави». Збірні команди коледжу з видів спорту приймають активну участь в обласних змаганнях серед студентів I-IIр. а. Найкраще виступають на змаганнях команди з шахів, міні-футболу, легкої атлетики.

В минулому навчальному році команда легкої атлетики серед хлопців посіла 8 місце, серед дівчат 11 місце, з міні-футболу команда хлопців посіла 4-6 місце, з шахів серед хлопців – 1 місце, з волейболу серед хлопців – 9 місце, серед дівчат – 10 місце, з настільного тенісу серед хлопців – 5 місце, серед дівчат – 9 місце, з легкоатлетичного кросу серед хлопців – 9 місце, серед дівчат – 11 місце, баскетбол серед хлопців 4 – 6 місце.

Була проведена спартакіада коледжу, присвячена 23-й річниці Незалежності України з видів спорту: легкої атлетики(прийняло участь 260 студентів), турнір з настільного тенісу(прийняло участь 30 студентів), міні-футболу(прийняло участь 120 студентів), волейболу(прийняло участь 50 студентів), легкоатлетичного кросу(прийняло участь 40 студентів), шахів(прийняло участь 20 студентів).

В 2015-2016 н.р. прийняли участь в 13-х обласних спортивних іграх з міні-футболу, легкоатлетичного кросу, настільного тенісу. В загальному заліку з міні-футболу посіли 6-9 місце, з легкоатлетичного кросу серед юнаків – 8 місце, серед дівчат – 10 місце, з настільного тенісу серед юнаків – 8 місце, серед дівчат – 10 місце.

Проводиться спартакіада коледжу, присвячена 24-й річниці Незалежності України. Вже відбулись змагання з легкої атлетики(прийняло участь 250 студентів), настільного тенісу(прийняло участь 40 студентів)

Під постійним контролем робота спеціальних медичних груп, де займаються студенти з вадами здоров’я, а з кожним роком кількість студентів нажаль збільшується.

 

Виконавець-керівник фізичного виховання                                                       Іванська О.С.

24.11.2015

 

 

 

Спортивно-масова робота коледжу

Легкоатлетична спартакіада коледжу

Відбулась 29.09.15р. на стадіоні «Буковина». У змаганнях прийняло участь 250 студентів. Приймали участь команди груп: АС-21, АС-31, КС-21, ФК-31, ЕТ-21, ЕТ-22у, ЕТ-31, ЕТ-32у, ФКМ-21, ФК-31, МД-31, ОТ-21, ОТ-31, ВП-21, РП-31, РП-21, РП-41, ЕТ-11.

В загальному заліку серед хлопців перше місце посіла група КС-21, друге місце – ЕТ-31, третє місце – група ЕТ-32у. В загальному заліку серед дівчат перше місце посіла група ФК-31, друге місце – МД-31, третє місце – група ОТ-31.

Переможці та призери змагань:

дівчата 100м:

  1. Гордей Аліна– гр. МД-31
  2. Бабюк Тая – гр. ФК-31
  • Яшан Дашу – гр. ВП-21

хлопці 100 м:

  1. Лунгу Крістіан – гр. КС-21
  2. Бучковський Степан – гр. РП-31
  • Гій Марян – гр. РП-31

стрибки в довжину(дівчата)

  1. Яшана Даша – гр. ВП-21
  2. Гордей Аліна – гр. МД-31
  • Сухіна Олена – гр. ВП-31

стрибки в довжину(хлопці)

  1. Коляска Тарас – гр. ЕТ-21
  2. Ковбиш Сергій – гр. ЕТ-32у
  • Максимюк Максим – гр. ФК-31

хлопці 800м

  1. Біля Георгій – гр. АС-31
  2. Ткачук Сергій – гр. ЕТ-21
  • Фисюк Олександр – гр. ЕТ-41

дівчата 800м

  1. Мурашова Вікторія – гр. ФКМ-21

Штовхання ядра (хлопці)

  1. Капрош Едуард – гр. ЕТ-31
  2. Чорней Дмитро – гр. ЕТ-22у
  • Плаксивий Роман – гр. ВП-31

Штовхання ядра (дівчата)

  1. Гальчак Юлія – гр. ФК-31
  2. Бережецька Руслана – гр. ОТ-31
  • Карабліна Руслана – гр. ФКМ-21

Естафета 4х100м (хлопці)

  1. Гр. ЕТ-41
  2. Гр. КС-21
  • Гр. ЕТ-31

Естафета 4х100м (дівчата)

  1. Гр. ФКМ-21
  2. Гр. ВП-31
  • Гр. ФК-31

Перетягування линви серед перших курсів

  1. Гр. ЕТ-11
  2. Гр. РП-11
  • Гр. ВП-11

Перетягування линви серед II-IV курсів

  1. Гр. ЕТ-31
  2. Гр. ЕТ-32у
  • Гр. АС-21

Всі переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Відкриття спартакіади коледжу

Рисунок9 Рисунок10 Рисунок11

Кращі спортсмени коледжу

Рисунок12 Рисунок13 Рисунок14

Змагання з бігу на 100м

 Рисунок15  Рисунок16

 Штовхання ядра

Рисунок17 Рисунок18

Стрибки в довжину

Рисунок19

Біг 800м

 Рисунок20

Перетягування линви

Рисунок21

Нагородження переможців та призерів змагань

Рисунок22  Рисунок23  Рисунок24  Рисунок25  Рисунок26 Рисунок27  Рисунок28  Рисунок29

Змагання з настільного тенісу між навчальними групами

Змагання відбулось 27-30.10.15р. Місце проведення змагань: спортивний зал коледжу.

Брали участь студенти груп: ВП-11, ВП-31, РП-21, РП-31, РП-41, КС-21, ЕТ-21, ЕТ-32у, ЕТ-31, АС-31, ФКМ-21, ОТМ-11, ОТ-31.

 Рисунок30 Рисунок31 Рисунок32

Переможці та призери змагань

Серед юнаків:

  1. Павлович Євген – гр. АС-31
  2. Гарас Максим – гр. РП-41
  • Ковбиш Сергій – гр. ЕТ-32у

Серед дівчат:

  1. Зубрин Богдана – гр. ВП-11
  2. Мурашова Вікторія – гр. ФКМ-21
  • Сухіна Олена – гр. ВП-31

Всі переможці та призери були нагороджені грамотами та призами.

Рисунок33 Рисунок34 Рисунок35

13-ті обласні спортивні ігри серед студентської молоді внз IIIр. а.

Змагання з міні-футболу

Змагання відбулись 19-23.10.15р. В змаганнях прийняла участь збірна команда коледжу з міні-футболу в складі 14 студентів:

  1. Печенюк Віталій, гр. АС-21
  2. Тимчук Зіновій, гр. АС-21
  3. Тимчук Василь, гр. ЕТ-41
  4. Анжієвський Іван, гр. ЕТ-42у
  5. Василик Юрій, гр. ОТМ-11
  6. Шипітко Максим, гр. ВП-31
  7. Біляр Юрій, гр. КС-41
  8. Бучковський Степан, гр. РП-31
  9. Унгуляр Володимир, гр. ФКМ-21
  10. Адам Владислав, гр. ЕТ-11
  11. Гуцуляк Юрій, гр. КС-41
  12. Бровчук Павло, гр. ВП-11
  13. Ластівка Михайло, гр. ЕТ-32у
  14. Попко Денис, гр. РП-41

В загальному заліку команда посіла 6-9 місце.

Викладач-тренер     Українець В. Д.

Рисунок36 Рисунок37 Рисунок38

Змагання з легкоатлетичного кросу

Змагання відбулись 21.10.15р. В змаганнях прийняла участь збірна команда коледжу з легкої атлетики в складі 12 студентів.

  1. Ткачук Сергій – гр. ЕТ-21
  2. Моцак Михайло – гр. ЕТ-31
  3. Біля Георгій – гр. АС-31
  4. Анжієвський Іван – гр. ЕТ-42у
  5. Пентелик Ігор – гр. ЕТ-41
  6. Фисюк Олександр – гр. ЕТ-41
  7. Савчук Денис – гр. КС-21
  8. Лунгу Крістіан – гр. КС-21
  9. Гордей Аліна – гр. МД-31
  10. Загарійчук Христина – гр. ЕТ-22у
  11. Яшан Даша – гр. ВП-21
  12. Мурашова Вікторія – гр. ФКМ-21

В загальному заліку серед хлопців посіли сьоме місце. Серед дівчат – 10 місце.

Рисунок40 Рисунок41 Рисунок42 Рисунок43

Змагання з настільного тенісу

Відбулися змагання 3-4.11.15р. Місце проведення: тенісний зал торгового центру «Депот».

В змаганнях прийняли участь:

  1. Чорнокоза Інна – гр. ОТ-31
  2. Мочарська Юлія – гр. ОТМ-11
  3. Мурашова Вікторія – гр. ФКМ-21
  4. Зубрин Богдана – гр. ВП-11
  5. Павлович Євгеній – гр. АС-31
  6. Гарас Максим – гр. РП-41

В загальному заліку юнаки посіли восьме місце, а дівчата – десяте місце.