Викладацький колектив


Подавець Василина Григорівна
Викладач загальноосвітніх дисциплін

Кнігніцька-Фокшек Мар’яна Василівна
Викладач загальноосвітніх дисциплін

Дедела Олександр Олександрович Викладач спец. дисциплін

Кузик Марія Василівна
Викладач загальноосвітніх дисциплін

Кієвець Ганна Григорівна
Викладач загальноосвітніх дисциплін

Матвєєв Віктор Володимирович
Викладач загальноосвітніх дисциплін

Дудій Надія Ярославівна
Викладач загальноосвітніх дисциплін

Посполітак Олена Василівна
Викладач загальноосвітніх дисциплін

Човік Сергій Васильович
Викладач загальноосвітніх дисциплін

Антонюк Тетяна Миколаївна
Викладач загальноосвітніх дисциплін

Смірнова Лариса Миколаївна
Викладач спец. дисциплін

Мацейко Світлана Василівна
Викладач загальноосвітніх дисциплін


Нацюк Василь Леонтійович
Викладач загальноосвітніх дисциплін
1854
Чемолосова Алла Вікторівна
Викладач спец.  дисциплін

Тирон Ірина Ігорівна

Викладач спец. дисциплін


Козуб Ярослава Віталіївна
Викладач спец. дисциплін

Гандабура Марія Степанівна

Викладач спец. дисциплін

Константинова Жанна Григорівна Викладач спец. дисциплін

Музика Василь Іванович Викладач фізичного виховання


Фалат Надія Романівна
Викладач гуманітарних дисциплін
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Гаврилюк Володимир Іванович
Викладач спец. дисциплін
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Муринюк Василь Васильович
Викладач спец. дисциплін
Маковійчук1
Маковійчук Василь Вікторович
Викладач спец. дисциплін

Поцілуйко-Григоряк Галина Володимирівна
Викладач спец. дисциплін
1854

Циба Наталія Володимирівна

Викладач спец. дисциплін

Скакун Микола Денисович

Викладач спец. дисциплін

Гаврилюк Олексій Володимирович
Викладач спец. дисциплін

Федько Ірина Василівна
Викладач спец. дисциплін

Федорова Тетяна Василівна
Викладач спец. дисциплін

Васкан Анастасія Василівна
Викладач спец. дисциплін

Соколова Оксана Ярославівна
Викладач спец. дисциплін

Сідор Єлізавета Василівна
Викладач спец. дисциплін

Кушнір Валерій Федорович

Викладач спец. дисциплін

Храпко Лілія Омелянівна

Викладач спец. дисциплін

Медведєва Олеся Вікторівна    Викладач спец. дисциплін

1851
Гошовський Антон Іванович
Викладач спец. дисциплін

Фоглінський Сергій Володимирович
Викладач спец. дисциплін
1851
Іванський Дмитро Анатолійович
Викладач спец. дисциплін
1851
Комісаров Геннадій Петрович
Викладач спец. дисциплін

Чернівчан Василь Ярославович

Викладач спец. дисциплін

1854
Сливка Євгенія Дмитрівна
Викладач іноземних мов

Столяр Наталія Василівна

Викладач іноземних мов

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Ковальчук Яніна Володимирівна
Викладач іноземних мов

Авраменко Ірина Миколаївна
Викладач іноземних мов
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Вергілес Людмила Олександрівна
Викладач іноземних мов