Науково- практична конференція

26 травня 2022 року на базі Чернівецького індустріального фахового коледжу в  режимі відеоконференції було проведено онлайн засідання методичного об’єднання викладачів хімії, біології та екології, закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області. З привітальним словом виступив методист Ради директорів закладів передвищої освіти Чернівецької області Микола СЕМЕНЮК. Роботу методичного об’єднання відкрила голова МО Світлана МАЦЕЙКО. Засідання було проведено у форматі обласної студентської науково-практичної конференції для студентів фахових коледжів на тему: «Екологічна свідомість молоді в контексті глобальних процесів сучасності» та науково-методичного семінару викладачів методичного об’єднання «Сучасні технології викладання в умовах змішаного навчання під час карантину та війни».

Обласна студентська науково-пізнавальна конференція «Екологічна свідомість молоді в контексті глобальних процесів сучасності» сприяла залученню студентів закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області до наукової роботи, дала можливість учасникам навчального процесу представити результати своїх робіт, познайомитися з проєктами інших доповідачів, обговорити спільні проблеми, обмінятися досвідом організації та проведення наукової роботи, обміну думками, враженнями, рекомендаціями, взаємозв’язку між хімією, біологією та екологією. Кожен учасник представив цікаві, змістовні презентації та проєкти. Впевнені, що результатом конференції стане напрацьований цінний практичний досвід.

Юля СОКОЛОВА та Крістіна НЕГРИЧ – студенти Чернівецького індустріального фахового коледжу презентували науково-практичну роботу на тему: «Вітаміни та їх роль для живих організмів», під керівництвом викладачів хімії та біології Світлани МАЦЕЙКО та Надії ДУДІЙ.

Педагоги мали можливість ознайомитися із досвідом роботи викладачів області в організації освітнього процесу під час карантину та війни при проведенні науково-методичного семінару викладачів методичного об’єднання на тему: «Сучасні технології викладання в умовах змішаного навчання під час карантину та війни».

Викладачі Чернівецького індустріального фахового коледжу підготували доповіді на семінар:

Самоосвітня компетентність педагогів – один з найважливіших факторів компетентностей студентів в освітньому процесі – Світлана МАЦЕЙКО.

Самоосвіта, як безперервний процес саморозвитку та самовдосконалення викладачів – Надія ДУДІЙ.

У роботі методичного об’єднання  взяли участь 26 викладачів із закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області.

Всім учасникам засідання бажаємо творчих успіхів і натхнення у педагогічній діяльності.