Звернення Директора коледжу

Шановні викладачі, співробітники та студенти Чернівецького індустріального фахового коледжу! Шановна коледжівська громадо!

Прийміть найщиріші вітання із Днем знань та початком навчального року 2020-2021!

Усім нам випало на долю навчатися й працювати в славетні часи. Цьогоріч наш Коледж святкуватиме 80-річний ювілей своєї навчально-наукової діяльності, тож визначна історія Коледжу-ювіляра та досвід його успішних і талановитих випускників має кожного з нас окрилювати й надихати!

Щороку наша педагогічна родина радо приймає в свої обійми нових студентів, перед якими відкривається дивовижний світ, повний можливостей безперервного вдосконалення своїх знань та творчих перемог. Нехай же новий навчальний рік буде цікавим і пізнавальним, успішним і плідним, хай принесе безліч цікавих відкриттів, знань і досягнень. Ви стали студентами Чернівецького індустріального фахового коледжу – одного з найпрестижніших закладів освіти не тільки Буковини, а й України.

День знань – це завжди початок чогось нового, захопливого й натхненного. Тож нехай для кожного з нас 2020-2021 навчальний рік буде щедрим на неймовірні відкриття в галузі освіти, нехай навчальний процес подарує кожному нові можливості та чудові знайомства!

Шановні викладачі, колеги! Ваша праця неймовірно важка, бо в кожного свого вихованця ви вкладаєте серце і душу. Ви даєте їм знання і досвід, які стануть фундаментом у їхньому майбутньому професійному і громадському житті. Бажаю вам міцного здоров’я, мудрості, сил і наснаги, здійснення всіх задумів і планів. Низький вам уклін!

Бажаю всім нашим студентам, щоб цей новий навчальний рік став періодом звершень, успішного долання віх, що ведуть до вершин самовдосконалення і досягнень у навчанні. Будьте працьовитими та наполегливими, творчими та натхненними, життєрадісними та енергійними! Перед вами відкритий цілий світ, і я бажаю вам підкорити його, стати щасливими та впевненими у завтрашньому дні фахівцями, що ведуть свою родину та країну до процвітання.

Мої окремі побажання майбутнім випускникам. Цей навчальний рік буде доленосним для кожного з вас. Відчуйте відповідальність, вирішуйте вже зараз, чого ви хочете досягти в житті.

Шановні батьки! Спасибі, що сьогодні ви ділите зі своїми дітьми радість зустрічі із нашим коледжем! Пам’ятайте, що Вас чекають тут не тільки в свята, цікавтеся життям своїх дітей, допомагайте їм. Пам’ятайте, ваші діти потребують вас!

Щиро бажаю кожному представникові нашої великої й дружної громади проживати кожну мить цього навчального року відповідально й плідно. Бо ж тільки так і досягнемо омріяних висот та здобудемо перемогу!

З повагою та найкращими побажаннями,

директор коледжу Василь Чернівчан