9 листопада – День української писемності та мови!

Щиро вітаємо вас із Днем української писемності та мови, святом, яке своєю глибинною духовною суттю історично звеличує наш народ!

Важливою подією  з нагоди свята стало написання студентами та викладачами коледжу 21-го Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Популярність радіодиктанту в навчальному закладі щороку зростає. І найголовніше в ньому – це не перевірка знань, а солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.

Також в цей день  стартував Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика. У коледжі  відбувся І етап мовознавчих змагань. Викладачі-філологи провели годину спілкування «Шануй мову калинову», метою якої було формувати розуміння того, що українська мова — наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава; розширити знання про красу і багатство української мови, історію її розвитку; пробудити почуття національної гідності; виховати любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою.

Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже мова, як і Україна, — у нашому серці, і починається вона з кожного з нас!