9 травня – День Європи

Україна – це частина родини європейських держав зі спільними цінностями та прагненнями, а Збройні Сили України міцно стоять на захисті всієї Вільної Європи.
Саме в цей день 1950 року, тодішній міністр закордонних справ Франції Робер Шуман, один із засновників Об’єднаної Європи, проголосив свою відому декларацію. І сьогодні вважається, що Декларація Шумана офіційно започаткувала процес європейської інтеграції. А 9 травня затверджено в Європейському Союзі як День Європи, один із офіційних символів ЄС.

З метою поглиблення та систематизації знань студентів про Європу, формування національної свідомості та відчуття належності, любові до рідної землі та народу у коледжі  відбулися тематичні, інформаційні заходи: інтерактивні географічні ігри з нагоди Дня Європи, історичні диспути «Історія створення і розвитку європейської інтеграції», круглі столи «Цінності Європейського Союзу», бесіди «Шлях інтеграції України до ЄС», «Європейська демократія та свобода», відеоекскурси «Пізнаємо Європу разом», виступи і презентації «Інтеграційна привабливість ЄС для України» .

Відзначаючи День Європи 9 травня разом з іншими європейськими країнами, ми підкреслюємо нашу єдність та силу, нашу віру в європейський інтеграційний проєкт. Тут, в Україні, ми разом пишемо новий розділ історії Вільної Європи.