Банківська діяльність в умовах воєнного стану

08.11.2023 року в Чернівецькому індустріальному  фаховому коледжі відбувся захист науково-дослідних робіт студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (група БС-31), організований викладачами Антонюк Т.М., Козуб Я.В. Під час захисту були присутні заступник директора Васкан А.В. та завідувач навчально-методичним кабінетом Медведєва О.В.   

Відповідно до фахових напрямків спеціальності, студентки висвітлили такі науково-дослідні роботи:

  1. «Актуальні питання розвитку банків в умовах війни» (студентка            Урсуляк К.Д.).
  2. «Депозитні операції в банках України під час воєнного стану» (студентка Бурдяк В.В.)

Зацікавленість та жваве обговорення серед присутніх викликали  актуальність  тем досліджень. 

Урсуляк К. наголосила на важливості свого дослідження. Розвиток банків в умовах війни є критично важливим у сучасному світі, оскільки військові конфлікти і глобальні кризи продовжують впливати на економічну стабільність і функціонування фінансових інститутів, а особливо в Україні.  Дослідження розвитку банків в умовах війни може розглядати питання гуманітарної допомоги, фінансування та ефективного управління фінансами в гарячих точках конфлікту.  Залучення фінансового сектору до

реконструкції та відновлення економіки після завершення війни також важливе і вимагає глибокого аналізу і стратегічного планування.

Студентка Бурдяк В.В. розкрила питання «Депозитні операції в банках України під час воєнного стану»

та акцентувала увагу присутніх на актуальності теми. На теперішній час приріст депозитних вкладів банківської системи України, який можна використовувати для характеристики надання депозитних послуг у банку має негативні тенденції, оскільки спостерігається відтік депозитів, що свідчить про

зниження довіри потенційних вкладників до банківських установ. Для стабільного функціонування банківської установи варто ефективно організовувати надання депозитних послуг з подальшим отриманням максимального результату.

Студентки захистили свої презентації та показали високий рівень знань. Даний захист дає змогу студентам удосконалювати, систематизувати знання в галузі банківської діяльності та української мови за професійним спрямуванням.