Безпека на дорозі! Правила дорожнього руху!

В рамках місячника безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!» для студентів першого курсу у групах КТ-11, БС-11, ЕТ-11, МД-11 було проведено зустріч із представниками УПП в Чернівецькій області щодо дотримання правил безпечної поведінки на дорозі в перші дні навчання та впродовж навчального року.
Інспектори відділу зв’язку з громадськістю УПП в Чернівецькій області передусім звернути увагу студентів на необхідність суворого дотримання ПДР.
Учасникам дорожнього руху поліцейські нагадали, з якого віку і де їм
дозволено кататися на велосипедах, мопедах, як треба поводитися під час переходу через дорогу та у салонах транспортних засобів, нагадали основні дорожні знаки. Окремо обговорили використання флікерів – світловідбиваючих елементів на одязі, сумках чи рюкзаках у темну пору доби, які допомагають водіям ще здалеку побачити пішохода або велосипедиста в темряві, а відтак зменшують ризик дорожньо-транспортної пригоди.
Наприкінці зустрічі співробітники поліції закликали студентів бути завжди уважним на дорозі та суворо дотримуватись Правил дорожнього руху.
Студенти першого курсу подякували за пізнавальну бесіду та пообіцяли  бути більш обачливими на дорозі.