БІБЛІО-ПОДОРОЖ “БІБЛІОТЕКА ЗНАЙОМА І НЕВІДОМА”

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек студенти індустріального коледжу відвідали Юнацьку філію ЧОУНБ  ім.М. Івасюка. Насамперед молоді запропонували поринути у чарівний і незрівнянний світ музики. Викладач та студенти училища мистецтв ім. С. Воробкевича виконали народні мелодіії у сучасній обробці. А з творчістю видатних композиторів минулого і сучасності слухачів ознайомила книжкова виставка “В тісних обіймах музики”.
Далі студени поринули у світ поезії. Буковинський край славиться талановитими літераторами. Цього дня до бібліотеки завітала поетеса Олена Логінова, котра у своїй творчості може передати одночасно  біль багатьох поколінь і щастя окремої людини, та член Національної спілки письменників і  Національної спілки журналістів Олександр Довбуш. Творчий доробок поетів проілюстувала книжкова виставка “Подорож у країну Королеви Книги”.
Майстер народної творчості Ірина Єгорова провела для всіх охочих майстер-клас із виготолення ляльок-мотанок. А про секрети народної творчості розповіла книжкова виставка “Таємничий світ народної творчості”.
Наприкінці зустрічі глядачів чекав ще один сюрприз: зустріч з ілюзіоністом, коферансьє будинку культури “Автограф” Олександром Селезньовим.

dscf2438 dscf2448 dscf2462 dscf2467 dscf2470 dscf2473