БОРОЛИСЬ! БОРЕМОСЬ! ПОБОРИМО!

День захисників і захисниць – передусім свято тих, завдяки кому ми втримали незалежність, маємо змогу жити своїм щоденним життям – працювати, творити, виховувати дітей.

 Українська армія береже імена героїв минулих епох – від воїнів-русичів і козаків до січових стрільців і вояків УПА. Тому у війську з’явилися назви легендарних українських полководців та уславлених формацій минулого. Тяглість поколінь знайшла відображення і в елементах одностроїв – головний убір “мазепинка”, нарукавний тризуб. Гасло “Слава Україні! – Героям слава!” стало офіційним вітанням українського війська.

 Своїм героїзмом, відвагою та самовідданістю нинішні захисники і захисниці завоювали найвищий рівень довіри в українців серед державних та суспільних інститутів. Про це свідчать дані останніх соціологічних опитувань.  До Дня захисників і захисниць керівники груп провели уроки мужності «Герої рідного краю», тематичні лекції, години спілкування присвячені героїзму ветеранів війни  «Герої не вмирають»,  «Вмій захищати свою Україну»,  «Вони залишаться в наших серцях», «Відомі жінки – захисники України», «На захисті своєї Батьківщини». «День захисника і захисниць України», «На захисті своєї Батьківщини», «Мужність і відвага крізь покоління», «Герої не вмирають», вікторини з питань ролі Збройних Сил у відстоюванні ідеалів свободи та державності України та її громадян від княжої доби до часів незалежності.

Війна формує та гартує українську націю. Своїм героїзмом ми викликаємо повагу і змінюємо світ. Боремося за свободу та незалежність, національну гідність.     Віримо, що нинішні захисники та захисниці здобудуть перемогу.