Чернівецькому індустріальному коледжу 77 років

IMG_6341

20 жовтня в ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж» проходили урочистості з нагоди святкування 77 річниці з дня заснування коледжу.

Вже стало доброю традицією в цей день проводити студентські наукові та пізнавальні конференції, брейн-ринги  та круглі столи із загальноосвітніх та фахових дисциплін:

«Моя майбутня професія – програміст»

«Перший крок до моєї професії»

«Туризм. Екологія…»

«Екологічні проблеми України»

«Туризм 2017: туристичні атракції Європи»

«Історія коледжу»

«Використання інформаційних технологій в поліграфії»

Після вступної частини студентство, викладачі, адміністрація коледжу разом із гостями продовжили святкування в більш урочистій атмосфері. Концерт, який став «родзинкою» дня проходив у новому форматі. Ведучими заходу були не студенти-випускники коледжу, а викладачі.

Хороший настрій і невимушену атмосферу супроводжували вокальні і танцювальні колективи: обласної філармонії, школи Maximum Dance Studio та училища мистецтв С. Воробкевича. До привітань приєдналися і гості із Ботошанського економічного коледжу з Румунії, обмін досвідом на міжнародному рівні, з якими ми продовжуємо багато років. Справжнім подарунком навчальному закладу від студентства став відео ролик у форматі інтерв’ю, у якому випускники та студенти коледжу розповіли про свої враження та спогади під час навчання у ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж».

Не зважаючи на поважний ювілей коледж завжди молодий духом, оскільки тут проходять юність студентів, які продовжують та примножують славні традиції нашого навчального закладу.

Такий формат святкування був дійсно вдалим та став своєрідним початком та стимулом до змін і модернізації у навчальному процесі та організації життя коледжу.