День туризму

27.09.2022 до дня туризму була проведена презентація науково-дослідних робіт студентів спеціальності «Туризм», групи ТД-31 та ТД-41. Під час проведення  були висвітлені наступні питання: види  робіт студентів на третьому курсі; планування написання робіт; вибір теми; накопичення інформації та підбір літератури до теми; складання плану роботи; аргументованість висновків; елемент креативності бачення проблематики; грамотність написання та оформлення. Студенти групи ТД-41 розповіли студентам групи ТД-31 про свою особисту участь та про власний досвід написання науково- дослідних робіт.

Студенти групи ТД-31 уважно слухали доповідачів, активно задавали питання та детально цікавилися науковими роботами. Доповідачі побажали студентам ТД-31 реалізувати себе у науковій роботі, впевнено діяти у цьому напрямку діяльності та вагомих досягнень у результаті наукового пізнання.

Викладачі Столяр Н.В, Храпко Л.О., Тирон І.І. акцентували увагу на тому, що займатися науковою роботою цікаво, пізнавально та корисно. Наукова робота покращує розвиток особистості студента, його ораторські та комунікативні здібності, сприяє більш ефективному засвоєнню знань з навчальних дисциплін та швидкому працевлаштуванню студента у майбутньому.