День українського добровольця

14 березня 2014 року – день, коли 570 добровольців-активістів Майдану записались до резервного батальйону Нацгвардії.

У січні 2017-го Верховна Рада визначила цю дату державним святом. Для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань у коледжі проведено тематичні заходи:

  • Круглий стіл «Становлення та розвиток добровольчого руху України як продовження Революції гідності». Студентами під керівництвом викладача історії Човіка С.В. розглянуті питання: етапи становлення та розвитку добровольчих руху в умовах російської агресії, роль активістів Майдану у організації перших добровольчих формувань та їх легалізація у системі силових структур України.
  • Проведено тематичні години та бесіди Дня українського добровольця.

Серед добровольців був батько студента групи КІ-31 Головацький Віталій Анатолійович, який пішов лікарем в зону АТО без призову і працював у Луганському військовому госпіталі. Він надавав медичну допомогу бійцям та проводив операції у Бункері аеропорту, рятував життя і важко пораненому Андрію Ковальчуку. Серед поранених був і боєць батальйону Сергій Пандрак, якому ампутували ліву ногу. Зараз ця людина бере участь в іграх нескорених, має золоту медаль з плавання і буде представляти цього року Україну на світових іграх ветеранів-інвалідів.