День захисників та захиниць України, День козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці

14 жовтня ми відзначаємо свято мужності – День захисника України!

    У День Українського козацтва та Покрови Пресвятої Діви Марії, їх заступниці, ми вшановуємо хоробрих, сильних не лише фізично, а й духом, людей.

    Сьогодні кожен громадянин висловлює свою повагу та подяку усім захисникам, серед яких є наші студенти, випускники та викладачі, що боронять кордони нашої Батьківщини. Сьогодні на захист власної землі став практично кожен. Тому захисники – це всі українці, всі небайдужі громадяни, які працею, сумлінною професійною діяльністю, волонтерською роботою забезпечують економічний, енергетичний та гуманітарний захист нашої держави.

Студенти Чернівецького індустріального фахового коледжу взяли участь у флешмобі «Дякую Захисникам України», записали відео із словами подяки нашим Захисникам. У кожній групі керівники груп провели уроки мужності, які стали фундаментом формування у студентів сучасної національної ідентичності на кращих прикладах мужності і звитяги, виявлених нинішніми захисниками Батьківщини, їхньої вірності Присязі українському народові, готовності віддати життя за мир і спокій в Україні, а також героїзму простих українців, які з перших днів антитерористичної операції допомагають забезпечувати війська захисним спорядженням, ліками, продовольством та, не зважаючи на ризик, вивозять із захоплених міст і сіл мирних громадян. Згадували про українців, які приймають у себе родини, що вимушені покинути свої рідні домівки. У цей день ми також схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх героїв, які полягли в боротьбі за вільну, незалежну і нескорену Україну. Вічна пам’ять!

Цього року вперше студентка групи ТД-11 Федько Олександра представила наш коледж в онлайн-естафеті єдності до Дня Українського козацтва (свято Покрови) та Дня захисника і захисниць України «Ми – нащадки козацької слави» з декламуванням вірша Ігора Калиниченко «Квітка-України».

Захисники та Захисниці України, низький уклін Вам і особлива шана.

Нехай це свято відважних і мужніх людей завжди буде мирним і радісним, а любов до України й людська шана надихають на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові! У свято Покрови нехай Божа Матір буде прихильною до кожної  родини, до нашої рідної України.

Слава захисникам України!