День Європи

4.05.2023 року на 1 парі в 3 корпусі відбувся захід зі студентами групи ЕТ-21 на тему: «Європейський Союз – сім’я демократичних європейських країн», присвячений Дню Європи.

Викладачі англійської мови: Ілюк Т.І., Авраменко І.М.

Освітня мета: ознайомити студентів з історією святкування Дня Європи, розширити знання про Європейський Союз, програми ЄС в Україні, про відносини ЄС- Україна, особливості європейської інтеграції.

Розвиваюча мета: розвивати пізнавальні можливості, самостійність, працелюбність, відповідальність. З повагою ставитися до звичаїв та традицій народу, мова якого вивчається. Підтримувати інтерес до вивчення іноземних мов, європейської культури.

Виховна мета: виховувати культуру спілкування, комунікабельність, чуйність, повагу до духовної спадщини народу. Мотивувати необхідність знань в подальшому житті.

Студенти представили презентаційні роботи на теми:

  1. Історія створення Європейського Союзу.
  2. 12 топ-фактів про ЄС.
  3.  Україна та ЄС.

Після перегляду презентацій, відбулась жвава дискусія в ході якої студенти ставили питання один одному та відповідали на них, висловлювали свої власні думки щодо діяльності ЄС та ролі України як кандидата у члени Європейського Союзу.