ДЕНЬ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ

День Європи в Україні відзначається у третю суботу травня. Свято було встановлено в Україні «…враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію…» згідно з Указом Президента України «Про День Європи» від 19 квітня 2003 р. № 339/2003. День Європи українці відзначають як день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

З метою підвищення рівня поінформованості молоді про європейські цінності та стандарти, формування усвідомленої підтримки курсу європейської інтеграції у коледжі пройшли ряд заходів:
Тематичні бесіди щодо основних європейських цінностей (повага до людської гідності, до прав людини, свобода, демократія, рівність, верховенство права) та їх значення для побудови успішної європейської держави.
Проведено роз’яснювальну роботи в рамках концепції EUКраїна, щодо зв’язку між виконанням Угоди про асоціацію та позитивними змінами в житті громадян України (розширення торговельно економічних відносин України та ЄС, інтеграція енергетичних ринків, стимулювання енергоефективності; інтеграція України у цифровий ринок ЄС)

Вікторини по географії та історії Європи та Європейського Союзу. Віртуальні подорожі країнами Європи, які підготували студенти коледжу