День заощаджень

Як побудувати успішні взаємини з власними фінансами

       31 жовтня 2023 року викладачі циклової комісії маркетингу, бізнесу та фінансів разом з учасниками гуртка «Фінансове коло», провели освітньо-виховний захід  для студентів груп БС-11, ЕП-21, МД-31 та БС-31 в рамках Всесвітнього Дня заощаджень.

      Головне завдання проведеної зустрічі –  надихнути  молодь дізнатися більше про гроші та заощадження, про те, як заробляти, розпоряджатися власними фінансами. Молодь, без перебільшення, – це майбутнє країни. Розумна молодь – це сталий розвиток і добробут, особистий і національний. Наша спільна мета – створити умови для розвитку особистості і надати можливості для всіх зрозуміти світ фінансів для реалізації талантів і мрій.

        В першій частині заходу студенти виступили з презентаціями:

    1. Про історію виникнення та розвитку Всесвітнього дня заощаджень розповіла студентка гр. БС-31 Урсуляк Каріна

   2. «Заощадження: можу, вмію, практикую» (Бурдяк Віталіна, БС-31)

   3. «7 фінансових гріхів» (Крачковська Юлія, ЕП-21)

        Для підвищення інтересу до економічних знань, розвитку творчого мислення, ініціативи, вміння обґрунтовувати свої думки і організації колективної розумової діяльності студентів, друга частина заходу була конкурсна і проходила в емоційній та  дружній атмосфері.

      За перемогу у вікторині “У світі економічних та фінансових понять” змагалися представники двох команд. Учасники активно проявили себе в усіх конкурсах і були нагороджені заохочувальними призами та грамотами.

Конкурс тематичних стінгазет, присвячених платіжній безпеці.