Дотримання правил дорожнього руху – один з головних компонентів збереження здоров’я та життя

В рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!» в коледжі було організовано і проведено ряд профілактичних заходів щодо дотримання правил безпечної поведінки на дорозі, алгоритму дій під час отримання сигналу «Повітряна тривога» під час вимушеної зупинки  громадського транспорту, збереження дорожньої інфраструктури, використання в темну пору доби світловідбивних елементів на одязі, рюкзаках.

У групі КІ-21,  керівником групи – Балясніковою  О.А.  була проведена виховна година на тему  «Знай та вивчай правила дорожнього руху»,  де студенти обговорювали перегляд фільму «Знай та вивчай правила дорожнього руху», вдосконалювали свої знання знаків  і правил дорожнього руху за допомогою вікторини.

В групі ТД/ВП-11,  керівником групи Матвєєвим В.В проведена інформаційно-роз’яснювальна бесіда «Знай та вивчай правила дорожнього руху»

Керівник групи  Мельник Н. Б. у групі  ВП 21, використовуючи різні форми роботи (бесіду, вікторину «Так або ні», кросворд) провела виховну годину на тему: «Безпека на дорогах.   Знай та виконуй правила дорожнього руху»

Узагальнювали, систематизовували та повторювали свої знання з теми «Правила дорожнього руху» на виховній годині студенти групи ТД-21. Керівник групи Мацейко С.В. за допомогою різноманітних вправ стимулювала пізнавальну діяльність студентів, виховувала  бережливе ставлення до свого здоров’я та здоров’я оточуючих.

Використовуючи ситуаційні вправи: «Як переходити вулицю?»,  «Пішохідний перехід», «На зупинці громадського транспорту», «Правила переходу залізничних колій». «Небезпечні способи їзди на велосипеді та відповідні наслідки таких порушень»  керівник групи ПЗ-11 Гандабура М.С. провела цікаве виховне заняття на тему «Безпека на дорозі – безпека життя».

Метою проведення виховної години «Безпека дорожнього руху»  у групі КТ-21 (Керівник групи Василик О.П.)  було: обгрунтувати важливість  дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі задля збереження життя та здоров’я студентів.

Виховні заходи щодо вивчення основ надання долікарської допомоги пройшли у групах  :

ПЗ-21, Керівник групи Савенков О.Є.«Надання домедичної допомоги при кровотечах»

Група ЕТ – 31, керівник групи Кузик М.В. «Про першої домедичної при ДТП»

Група: ЕП-21  керівник групи Храпко Л.О. «Знаю,вмію, рятую»

У групі КІ-31 (керівник групи Фалат Н.Р.) пройшла виховна година  на тему  «Безпека на дорозі – безпека життя»  у формі діалогу.

З метою поглиблення знань студентів з правил дорожнього руху, вдосконалення умінь переходити дорогу, запобігання травматизму, закріплення знань алгоритму дій при отриманні сигналу «Повітряна тривога» під час вимушеної зупинки  громадського транспорту  керівник групи ПЗ – 31Дудій Н.Я. провела  виховну годину на тему «Безпека руху пішоходів».

В форматі міні доповідей проведена виховна година  «Знай і пам’ятай правила дорожнього руху» у групі ЕТ-21.  Керівник групи Нацюк В.Л. виступив в ролі модератора. Студенти доповідали з питань прав  і обов’язків пішохода, велосипедиста, водія  і особливостей їзди на електросамокаті в місті

На виховній годині «Безпека на дорозі – безпека життя» у групі ЕТ/МД-11 керівник групи Поцілуйко-Григоряк  Г.В.  використала різні методи роботи з метою формування моделі безпечної поведінки  та позитивного ставлення до вимог безпеки учасників дорожнього руху, закріплення навичок виконання основних правил руху виховання дисциплінованості, свідомого ставлення до обов’язків пішоходів та пасажирів.

Отже, в Чернівецькому індустріальному фаховому коледжі інформаційно-роз’яснювальна робота щодо дотримання правил безпечної поведінки на дорозі напередодні, в перші дні та впродовж навчального року проведена якісно та ефективно.