Екологічна свідомість молоді в контексті глобальних процесів сучасності

17.05.2022 року в Чернівецькому індустріальному фаховому коледжі  відбулася студентська  науково-пізнавальна конференція «Екологічна свідомість молоді в контексті глобальних процесів сучасності».

        У роботі конференції взяли участь студенти І курсу таких спеціальностей, як «Комп’ютерна інженерія», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Маркетинг», «Туризм», «Інженерія програмного забезпечення».

         З  вітальним  словом  до  учасників конференції звернулась Світлана МАЦЕЙКО – викладач хімії і екології, викладач вищої категорії,  викладач- методист.

        Мета студентської науково-пізнавальної інтернет-конференції:

– сприяти проінформованості студентів щодо сучасних проблем хімії, біології і екології;

– залучення обдарованої студентської молоді до проведення експериментально-дослідницької роботи з різних напрямків природничих наук;

– формування екологічної свідомості;

– сприяння формуванню  інтересу до природничих наук;

– підвищення ефективності і якості студентського дослідництва й підготовки студентів до участі в  обласних конкурсах та конференціях.

        Завдання конференції:  

– активізувати  пізнавальну і творчу діяльність студентів, прищепити навички cамостійної роботи з пошуку  додаткової   інформації;   

– науковий пошук, узагальнення та розроблення рекомендацій щодо можливих шляхів вирішення сучасних  проблем хімії,  біології і екології.

  Досить цікавими були виступи про глобальніекологічні проблеми, шляхи їх вирішення і вплив відходів на навколишнє середовище та людину.    

Студентська науково-пізнавальна конференція «Екологічна свідомість молоді в контексті глобальних процесів сучасності» сприяла залученню студентів до наукової роботи, дала можливість учасникам навчального процесу представити результати своїх робіт, познайомитися з проєктами інших доповідачів, обговорити спільні проблеми, обмінятися досвідом організації та проведення наукової роботи, обміну думками, враженнями, рекомендаціями, взаємозв’язку між хімією, біологією та екологією. Кожен учасник представив цікаві, змістовні презентації та проєкти. Впевнені, що результатом конференції стане напрацьований цінний практичний досвід. Заслухано та обговорено 9 доповідей.

       Вважаємо, що згуртоване і спільне вирішення проблем, обумовлених сучасними  проблемами  хімії,  біології та екології, може і повинно стати найважливішим фактором суспільної і політичної консолідації народу і держави.

        У ході конференції відзначено високий організаційно-методичний рівень підготовки та проведення заходу, актуальність обговорюваної проблеми в сучасних умовах розвитку освіти.

Підведення підсумків студентської конференції провела Надія ДУДІЙ викладач біології і екології, викладач першої категорії Чернівецького індустріального фахового коледжу.

«Ми самі повинні стати тією зміною, яку ми можемо бачити у світі»