Електронна бібліотека

Книги онлайн. Електронна наукова та навчальна бібліотека
BOOKS.CHIC.CV.UA

Технічний і інформаційний прогрес вже давно дав нам можливість не витрачати десятки годин лише на те, аби знайти і прочитати нову або перечитати стару, давно забуту книгу.
Від тепер кожен студент може знайти будь-яку методичну розробку буквально за 5 хвилин. Книги онлайн – це те, без чого не обходиться жодна людина у сучасному світі! І електронна бібліотека покликана задовольнити потреби студента  навчальної літератури, адже розробки наших фахівців поповнюються в дану бібліотеку щодня.
Зареєстрований відвідувач нашого онлайн-бібліотеки може завантажити книги не лише у файлі формату DOC, але й у форматах PDF, RTF, DJV – їх підтримує будь-який персональний комп’ютер. Ще одна перевага – це те, що будь-які навчальні методичні розробки ви можете знайти, використовуючи пошук по сайту. Заголовок сторінок «онлайн-бібліотеки» говорить самі за себе, адже відвідувач сайту може використовувати електронну бібліотеку в режимі реального часу, тобто читати будь-які наукові або навчальні книги прямо на сайті, заздалегідь не завантажуючи їх.
Безумовно, електронна навчальна бібліотека BOOKS.CHIC.CV.UA – це найоптимальніший спосіб отримувати навчально-методичну та наукову літературу не виходячи з дому.