ФЕСТИВАЛЬ ІГРОВИХ ЗАСТОСУНКІВ

До 83-ї річниці Чернівецького індустріального фахового коледжу проведено Фестиваль ігрових застосунків, на якому представлено роботи студентів груп  ПЗ-21, ПЗ-31, КІ-31, КІ-41, ПЗ-41 в області геймдеву (модератори – Гандабура М.С., Балясникова О.А., Григорій Г.Г., Поповецька Л.І.).

Мета заходу — окреслити напрямки розвитку геймдеву в Україні, виділити особливості цієї індустрії, відзначити вплив війни на розробку ігор та перспективи, які, попри все, є у геймдев-індустрії України у майбутньому.

Площадка фестивалю стала майстернею з напрацювання сучасних ідей, обміну досвідом та презентацією учасниками своїх знань та умінь у ігрових застосунках.

Гість заходу – випускник коледжу 2021 року, нині студент магістратури ЧНУ ім. Ю.Федьковича, інженер товариства з обмеженою відповідальністю “ГОЕР”, Ярошовець Денис. Учасники заходу почули розповідь про студентське життя, науково-дослідну роботу та кар̓єрні перспективи в галузі геймдеву. На фестивалі студенти продемонстрували високий рівень умінь, креативності, здатності до комунікації та роботі в команді. Вони показали, що геймдев-спеціаліст – це не просто людина, яка має якісь знання. Його мета – розкрити перед користувачами цілий ігровий Всесвіт. Гейм-розробник повинен мати бажання розвиватися і бути в курсі актуальних технологій і трендів.