Фінансоваграмотність – мистецтво багатіти

  В рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності та Всесвітнього Дня заощаджень викладачі циклової комісії спеціальних економічних дисциплін провели онлайн-конференцію зі студентами груп ЕП-11,ЕП-21та БС-31. 

Мета – звернути увагу студентів на важливість планування витрат, накопичення заощадженьі знання своїх прав у стосунках з фінансовими установами адже, грамотне розпорядження власними коштами – це  запорука благополуччя кожного і суспільства в цілому.

    Головне завдання проведеного заходу – виховання звички до заощаджень та економії, стимулювання фінансового обліку та планування на всіх етапах життя, опанування простих правил захисту від кіберзлочинців та основ співпраці з фінансовими установами/банками.

Учасники заходу підготували доповіді і презентації:

    1. Про історію виникнення та розвитку Всесвітнього дня заощаджень та Всеукраїнського тижня фінансової грамотностірозповіла студентка гр. ЕП-11 Андрейчук Надія (Керівник Козуб Я.В.)

  2. «Бюджет сім’ї» Прокопів Ангеліна., Олексюк Наталя гр. ЕП-21,(Керівник Смірнова Л.М.)

 3. «Гроші та цінності на вулиці та в магазині: правила безпечної поведінки», Гакман Катерина гр.БС-31, (Керівник Медведєва О.В.)

  4. «Секрети фінансової грамотності», Малько Анастасія гр. ЕП-21,(Керівник Козуб Я.В.)

І наостанок учасниками булопереглянутонавчальні відео для формування культури грамотного та безпечного користування сучасними банківськими послугами: Спецпроект Національного банку України протидії картковому шахрайству #ШахрайГудбай