Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху

17 до 23 травня 2021 року за ініціативою ООН по всьому світу відбудеться шостий Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху , метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

В рамках тижня керівниками груп були проведені тематичні уроки та бесіди на тему «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!», «Світловідбивач рятує життя. Будь помітний!»  з використанням відеопрезентацій.

18 травня в групі ЕТ-11 керівником групи  Кузик М.В. проведено вікторину з правил дорожнього руху  « Безпека на дорозі». Студенти активно відповідали  на  25 питань, які стосуються правил дорожнього руху

19 травня в коледжі  відбулися зустрічі студентів  І курсів з представниками Національної поліції  старшим інспектором відділу зв’язку  з громадськістю УПП в Чернівецькій області, старшим лейтенантом поліції Хареною Анною Миколаївною та інспектором лейтенантом поліції Маленькою Вікторією Валеріївною.  Під час зустрічі студентам нагадали правила пішохода, пасажира,  про необхідність світловідбивачів. 

Та дали можливість усім бажаючим (за допомогою спеціальних окулярів та доріжки) спробувати як відчуває та переходить вулицю людина в стані алкогольного сп’яніння.

Паралельно працівники поліції  застерігли студентів від вживання алкоголю та наркотичних засобів, розповіли про відповідальність за перебування в такому стані у громадських місцях.