Хай небо буде мирним, а Україна чистою!

Поки російські окупанти намагаються забрати у нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці – незламні і продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Військові захищають Україну на передовій, медики рятують життя, правоохоронці підтримують порядок, волонтери забезпечують гуманітарні місії,  громадяни об’єднують зусилля і разом  тримають екологічну оборону.

 Під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!»  з дотриманням карантинних норм та обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки,

16 вересня 2022 р. ЧІФК традиційно приєднався до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з мільйонами учасників у 191 країні Світу.

Викладачі фізичного виховання Василик О.П. та Хавруняк  І.В. організували  прибирання прилеглих  територій  коледжу та гуртожитку.

Викладачі циклової комісії програмування, видавничої поліграфії та комп’ютерної інженерії організували зі студентами Цифрове прибирання –  видалення 800 ГБ зайвої інформації із комп’ютерів та гаджетів, що посприяло розвантаженню центрів баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії та зменшенню кількість викидів CO2 в атмосферу.