Кохання завжди перемагає і Україна переможе!

Цей день прийнято проводити з коханими людьми, дарувати їм подарунки і листівки у формі сердець. Та у цьому році багато закоханих святкують його далеко один від одного, і чимало привітань в цей день полетить на фронт.

     Студентська рада коледжу в рамках дня Святого Валентина проводить акцію під гаслом «З любов’ю до ЗСУ». Студенти власноруч підготували «валентинки». Викладачі та студенти на протязі дня  мали змогу написати щирі побажання здоров’я, добра і миру нашим захисникам, які з честю несуть службу на передовій, захищаючи нашу країну.

    Також на протязі тижня (до 17 лютого) ще можна принеси в приміщення студентської ради теплі речі, солодощі, чай, каву для наших захисників та захисниць. Всі речі та «валентинки» будуть передані через волонтерів нашим військовим.

Студентська рада створила святковий настрій для викладачів та студентів: організували тематичні фотозони, підготували лотерею, валентинки з гарними побажаннями, за допомогою якої виразили почуття любові і поваги та подарували позитивні емоції адміністрації, викладачам, всім працівникам коледжу, своїм одногрупникам.

Вітаємо всіх з Днем Святого Валентина!

 Нехай усі слова любові, сказані чи написані сьогодні, зігрівають наші душі та серця.

Бажаємо всім здоров’я, мирного неба та Перемоги!