Козацькі забави

В Чернівецькому індустріальному фаховому коледжі стало традицією проводити спортивно – історичний захід до  Дня українського  козацтва, метою якого є усвідомлення студентів  джерел національної історії та культури, сприяння патріотичному вихованню, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я.

Цього року «Козацькі забави» відбулися  20 жовтня в спортивному залі ЧІФК, організаторами яких стали викладачі фізичної культури, історії та захисту України. Учасниками заходу були збірні команди 2-3 курсів спеціальностей, які випускає наш коледж. Цікаво й радісно було спостерігати, як юнаки показували не тільки фізичну витривалість, а і знання козацьких традицій.

 Змагання було проведено у кілька етапів, під час яких було визначено переможців конкурсів: «Піднімання гирі», «Підтягування на перекладині», «Утримання кута на паралельних брусах», «Мовою позначень та жестів», «Історичний біатлон», «На захисті Вітчизни». Студенти весело та заповзято із справжнім козацьким запалом виконували завдання та змагались у виконанні фізичних вправ.

За підсумками всіх конкурсів 3 місце посіли студенти спеціальності  «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», 2 місце посіли студенти спеціальності «Комп’ютерна інженерія», а перемогу у здобули представники спеціальності « Видавництво та поліграфія».