Круглий стіл

18 березня студенти  групи ОТМ-11 під керівництвом викладача математики Кієвець Г.Г.  провели круглий стіл.

Кардашова Надія розповіла про числа Фібоначчі , які стали  джерелом  багатьох   відкриттів.  Студентка ознайомила  з біографією Леонардо Фібоначчі та історією появи його послідовності, пояснила історичну сутність послідовності,  золотого перерізу. Пояснила  прояви Божественної пропорції в навколишньому житті.

Камад Марина і Василик Інна розповіли про цікаві факти із життя відомих математиків. Так Ейлер у 20 років дістав запрошення до Петербурзької Академії наук, у 26 років його обрали академіком. Гамільтон у 3 роки читав, у 5 років знав три мови, у 10 років став студентом, у 12 років знав 12 мов, у 22 став професором. Боголюбов у 14 років став студентом Академії наук.

Лисько Сніжана розповіла про відкриття і застосування похідної. Зокрема, в географії (графічні копії карт і планів є похідними від відповідних цифрових оригіналів), біології, фізиці. Наприклад, похідна в географії поєднується з багатьма її галузями (сейсмографія, розміщення і чисельність населення). Все це дозволяє повніше вивчати розвиток населення і країн світу.

IMG_3934 IMG_3953 IMG_3989 IMG_3992 pDoITtJ_has