Круглий стіл присвячений Всесвітньому дню книги та авторського права

       У конференц залі коледжу відбувся круглий стіл присвячений Всесвітньому дню книги та авторського права. У заході прийняли участь студенти 2 та 3 курсу спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія», бібліотекар коледжу. Модераторами виступили викладачі Фоглінський С.В. та Храпко Л.О.

       Генеральна конференція ЮНЕСКО, яка проходила в Парижі в 1995 році, вирішила віддати в данину уваги і шани книжкам, і авторам, закликаючи молодь знаходити задоволення в читанні, поважати безцінний вклад тих, хто своєю творчістю сприяє соціальному і культурному розвитку, і заснувала Всесвітній день книги й авторського права.

       Історія авторського права веде свій початок, як вважають науковці, з появи друкування, і перший відомий державний нормативний акт щодо охорони авторського права стосувався літературних творів, а перша міжнародна конвенція, яка стосувалася захисту авторських прав, прийнята в інтересах книговидавців. 

Прозвучали цікаві доповіді, підготовлені студентами до Всесвітнього дня книги та авторського права, також присутні мали змогу переглянути відео фільм про авторське право і його застосування в сучасних умовах розвитку книговиробництва.