Квест-посвята для студентів першого курсу

Хтось каже, що студентами стають після першого дзвоника, хтось – після першої сесії, але частина наших першокурсників відчула себе справжніми студентами після квесту-посвяти, який став вже традиційною подією у нашому коледжі, завдяки зусиллям Студентської ради коледжу.

Квест – це командна гра, зміст якої заключається в послідовному виконанні різноманітних завдань, після яких учасники можуть перейти до наступного етапу. Метою цього заходу було познайомити першокурсників з особливостями нашого коледжу та безпосередньо із спеціальністю,  здружити та заохотити їх до вирішення, як розумових, так і фізичних завдань, тим самим забезпечивши різносторонній розвиток наших першокурсників і просто весело та цікаво провести час.

З 18 вересня по 26 вересня 2023 року щодня окремо для кожної спеціальності Студрада коледжу проводила Квест-посвяту із цікавими та інтерактивними завданнями для кожної спеціальності.

Кожна група прагнула досягнути фінішного спецзавдання якнайшвидше, і тому намагалися виконувати завдання з максимальною швидкістю. 

Учасники недарма провели свій час та зарядились позитивними емоціями на багато днів вперед.

Особливо хотілось би відзначити роботу Студентської ради коледжу, які, не жаліючи власного часу, зробили колосальну роботу.

 Щира подяка за незабутні спогади, за цікаву пригоду, за крихітку щастя, яку принесли ці кілька годин студентам першого курсу!