Літературний брейн-ринг «Стежками Шевченкового слова»

  

Одним із найбільших патріотів усіх часів і народів справедливо вважається Тарас Шевченко. Мало хто з таким вогнем душі захищав свободу і незалежність Батьківщини, честь і гідність народу.

Іван Франко писав: “Доля переслідувала його в житті скільки могла, та вона не зуміла перетворити золото його душі в іржу, ані його любові до людей в ненависть і погорду, а віри в Бога у зневіру і песимізм. Доля не шкодувала йому страждань, але й не пожаліла втіх, що били із здорового джерела життя. Найкращий і найцінніший скарб доля дала йому лише по смерті – невмирущу славу і всерозквітаючу радість, яку в мільйонів людських сердець все наново збуджуватимуть його твори. Отакий був і є для нас, українців, Тарас Шевченко”.
 З нагоди відзначення 209 річниці з дня народження Тараса Шевченка у Чернівецькому індустріальному фаховому коледжі було проведено літературний брейн-ринг «Стежками Шевченкового слова» між студентами І курсів.

Захід був пізнавальний та цікавий не тільки для учасників, а й для глядачів, які  змогли дізнатися багато нового про життя та творчість Кобзаря. 

Гра пройшла активно й весело, весь час спостерігалося азартне напруження учасників літературного змагання. 

Дякуємо усім учасникам заходу та вітаємо групу ТД/ВП-11 з перемогою у літературному брейн-ринзі «Стежками Шевченкового слова»  і бажаємо не зупинятися на досягнутому! Нехай перемога в цьому Конкурсі додасть Вам наснаги, упевненості у своїх силах і можливостях та підсилить жагу до нових висот, творчих звершень, а слово Великого Кобзаря надихає вас на нові духовні звершення та перемоги!

Слова Тараса житимуть у серцях українців. Нехай серця палають світлом любові, добра, надії та віри в нашу перемогу, у ЗСУ, в Україну!