Лист-подяка від внутрішньо переміщених осіб що проживають в нашому гуртожитку

Лист-подяка

Шановний Василю Ярославовичу!

Звертаємось до Вас від імені мешканців гуртожитку Чернівецького індустріального фахового коледжу (адреса: вул. Михайла ткача, 24А).

Цей гуртожиток став другою домівкою для людей зі Сходу України, які через війну втратили або лишились без житла, без роботи. Ми дуже вдячні вам та вашим співробітникам за злагоджену, якісну, та своєчасну роботу в таких складних умовах. З перших днів проживання у цьому гуртожитку ми на собі відчули турботу про нас.

Працівники разом із благодійними організаціями встановили додаткові електроплити, пральні та сушильні машини, водонагрівачі в душовій, на кухні та рукомийниках, завдяки чому ми маємо змогу користуватись гарячою водою.

Ви підтримує наш емоційний та психологічний стан, ми відчуваємо дуже тепле, ввічливе, чуйне, емоційне ставлення робітників гуртожитку до нас переселенців, Ви підтримує наш емоційний та психологічний стан.

Все це неможливо було б без такого мудрого керівництва.

Прийміть щиру вдячність за небайдуже ставлення до проблем переселенців.

Шановний Василю Ярославовичу, ми бажаємо Вам здоров’я, миру, прогресу та розвитку вашому коледжу, креативних ідей, досягнення поставленої мети.

З повагою родина Журавльових,

Микола Миколайович

м. Краматорськ