З 12.11 по 20.11 2020 року відбувся захист науково-дослідних робіт студентів групи ПЗ-31 (програмне забезпечення), які акцентували увагу на актуальних проблемах спеціальності (викладач Антонюк Т.М.).
Свої дослідження провели 12 студентів групи.

Велику зацікавленість викликала доповідь студентки Двернічук Олександри, яка дослідила тему впливу нових технологій на розвиток особистості, їх позитивні та негативні сторони.

Дослідна робота порушувала безліч тем, серед них:
- Думка відомих IT-спеціалістів про гаджети (Білл Гейтс, Стів Джобс, Кріс Андерсон, Еван Вільямс);
- Цифрова амнезія (дослідження Бетсі Сперроу з Колумбійського університету);
- Сенсорний голод (недостаток досвіду з реального життя) та його небезпека;
- Профілактика інтернет залежності.
Під час захисту робіт студентами розглядалися такі теми: недоліки використовування мобільного телефону, як вберегтись від небезпеки в інтернеті, віруси, переваги та недоліки планшетних технологій, еволюція виникнення комп’ютерної техніки та нові відеокарти від компанії “NVIDIA” та AMD.
Лінський Денис досліджував продуктивність нових відеокарт NVIDIA GeForce RTX 3000, серії якіх покращили RTX (технологія трасування променів в реальному часі) та зробили нову програму NVIDIA BROADCAST.
Підсумовуючи, варто зазначити, що безпека в інтернеті починається з користувача. Зупинити технологічний прогрес не можна. Інформаційні технології є дуже потрібними в наш час, а також вони є ступінню розвитку нашого світу. Заборону інтернет ресурсів та гаджетів не можна вважати єдиною панацеєю. Тому треба дотримуватися певних правил, адже найкращий захист – усвідомленість.