Меморандум про співпрацю та партнерство

Департамент кіберполіції НПУ підписав з Чернівецьким індустріальним фаховим коледжем. Тепер студенти факультету комп’ютерних наук цього закладу отримали можливість здобувати практичний досвід на базі буковинського підрозділу кіберполіції. 

Документ про співпрацю своїми підписами скріпили начальник відділу протидії кібезлочинам в Чернівецькій області Департаменту кіберполіції НПУ Олександр Долішняк і директор Чернівецького індустріального фахового коледжу Василь Чернівчан.

Насамперед Меморандум передбачає взаємодію науковців та студентів факультету комп’ютерних наук з кіберполіцією Буковини. Зокрема – проходження кращими студентами навчально-виробничої практики на базі відділу. Там вони зможуть ознайомитися із основними завданнями та функціями Департаменту кіберполіції і отримають актуальні знання про попередження й розкриття злочинів із використанням новітніх технологій. 

Також правоохоронці навчатимуть студентів і викладачів основним правилам кібергігієни в навчальному процесі та поза ним. «Наша співправця – це крок до безпечного майбутнього всіх громадян України», – наголосив керівник кіберполіції Чернівецької області Олександр Долішняк.