МЕТОДСЕМІНАР

Тема: «Значення та використання електронних підручників з іноземних мов за професійним спрямуванням в освітньому середовищі».

Мета: визначення понять термінологічного міні-лексикону, аналіз наукової літератури, ознайомлення із загальною концепцією електронного підручника, дослідження особливостей його структури, аналіз переваг та недоліків електронних підручників, ознайомлення із вказівками щодо роботи з електронним посібником «Англійська мова за професійним спрямуванням для студентів II – IV курсів, які спеціалізуються у фінансовій та банківській сфері».

26 квітня 2021 р. о 13.30 год. відбувся методсемінар на тему «Значення та використання електронних підручників з іноземни мов за професійним спрямуванням в освітньому середовищі».

Метою методсемінару було теоретичне ознайомлення із загальною концепцією електронного підручника та практичне його застосування, дослідження особливостей його структури, аналіз наукової літератури.

На методсемінарі були присутні зав. навчально-методичним кабінетом Медведєва О.В., викладачі Храпко Л.О., Столяр Н.В., Вергілес Л.О. Доповідачами заходу були викладачі англійської мови Авраменко І.М. та Ілюк Т.І., які підготували змістовні доповіді та виступили на методсемінарі.

Викладач Авраменко І.М. розповіла про значення електронних підручників в освітньому середовищі та проаналізувала наукове дослідження щодо визначення електронного підручника в наукових статтях.

Викладач Ілюк Т.І. розказала про загальну концепцію електронного підручника, його переваги та недоліки щодо застосування, а також продемонструвала електронний посібник «Англійська мова для студентів спеціальності «Фінанси», що розрахований на студентів II-IV курсів, які спеціалізується у фінансовій та банківській сфері ».