Методичне об’єднання виикладачів фізичного виховання

10 листопада 2021 року Чернівецьким обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України дистанційно проведено планове обласне методичне об’єднання для викладачів фізичного виховання закладів передвищої фахової освіти Чернівецької області, в якому прийняли участь близько 25 фахівців фізичного виховання.
На початку методичного об’єднання присутні познайомилися з історією та сучасною діяльністю Чернівецького індустріального фахового коледжу, дізналися про спеціальності, фахівців яких випускає наш коледж.
Керівник фізичного виховання Музика В.І презентував досвід роботи з організації та проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи у коледжі, та акцентував на важливості її значення у вихованні студентської молоді та розкрив актуальну тему сьогодення «Організація та рекомендації щодо проведення занять зі студентами спеціальної медичної групи». Викладач фізичного виховання О.Є. Савенков представив відеоролик «Спортивне життя коледжу» та презентував елементи практичного заняття на тему: «Загальнорозвиваючі вправи з гантелями. Закріплення різновидів переміщення через координаційну драбинку. Техніка зіскоку з паралельних брусів.» Під час обговорення заняття виступаючі відмітили роботу викладача зі студентами на високому рівні.
Після закінчення перегляду присутні обговорили можливості покращення проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, шляхи удосконалення дистанційного навчання в закладах передвищої фахової освіти.

Посилання «Спортивне життя коледжу» https://youtu.be/ajTJ_ML1xAo Посилання на практичне заняття https://youtu.be/Kgk7E5xWtEk Посилання на запис методичного об’єднання (не для новин на сайті)
https://youtu.be/_ucMjtM51Lo