Місяць безпеки дорожнього руху

Вересень не тільки початок навчального року, але й місяць безпеки дорожнього руху. Щорічно, задля інформування та застереження від дорожньо-транспортного травматизму  у коледжі проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота  щодо дотримання правил безпечної поведінки на дорозі в перші дні навчання та впродовж навчального року.

19 вересня 2023 року було проведено зустріч студентів коледжу із начальником відділу зв’язків з громадськістю УПП в Чернівецькій області Ігорем Васильовичем Пастухом, котрий передусім звернув увагу студентів на необхідність суворого дотримання  ПДР. Учасникам дорожнього руху нагадали, з якого віку і де їм дозволено кататися на велосипедах, мопедах, як треба поводитися під час переходу через дорогу та у салонах транспортних засобів, нагадав основні дорожні знаки.

  Окремо обговорили використання флікерів – світловідбиваючих елементів на одязі, сумках чи рюкзаках у темну пору доби, які допомагають водіям ще здалеку побачити пішохода або велосипедиста в темряві, а відтак зменшують ризик дорожньо-транспортної пригоди.

Наприкінці зустрічі Ігор Пастух закликав студентів бути завжди уважним на дорозі та суворо дотримуватись Правил дорожнього руху.