Міжнародний день волонтера

5 грудня в Україні та світі відзначають Міжнародний день волонтера. 

Волонтер у перекладі з англійської мови означає добровільний помічник. Це не робота, а справжнє покликання. В умовах воєнного часу поняття «волонтер» для України набуло надзвичайно важливого значення, адже це – тисячі людей, які забезпечують надійний тил нашій армії та підтримку вимушеним переселенцям. Волонтери це люди, які безоплатно працюють скрізь, де потрібна їхня допомога. Ми всі гуртуємося районами, селами, містами, щоб плести маскувальні сітки, готувати тонни смачної їжі та відвозити на передову, розшукувати необхідне для наших воїнів обладнання, знаходити потрібні ліки, здавати кров пораненим та збирати кошти на потреби військових. Бажання бути корисним хоча б одній із багатьох жертв війни – розділити з нею горе, допомогти гарною ініціативою чи подарувати позитивні емоції – спонукає нас займатися волонтерством.

 Студенти та співробітники нашого коледжу беруть активну участь у волонтерському русі. Члени Студентської ради  ініціювали та реалізували вже не один благодійний проєкт. Займаються волонтерською роботою студент Статний Дмитро Сергійович (КТ-31), котрий разом із батьками на зібрані кошти небайдужих людей, закуповують амуніцію, бронежилети, аптечки, продукти, навіть автівки та дрони для військових,  Боднарюк Карина (ТД – 31) долучається до збору продуктових пакетів для ВПО, плете сітки та ін.

 Сьогодні звучать слова щирої вдячності нашим волонтерам – усім, хто знайшов у собі силу, відвагу та доброту здійснювати добрі справи, не вимагаючи нічого натомість. Низький уклін та щира подяка КОЖНОМУ волонтеру України!