Міжвузівське засідання круглого столу «Інформаційні системи і технології 2018»

Міжвузівське засідання круглого столу «Інформаційні системи і технології 2018»

Протягом 2017-2018 навчального року студенти Чернівецького індустріального коледжу та Коледжу Чернівецького національного університету під керівництвом викладачів Фоглінського С.В.,  Ґудзик І.В., Столяр Н.В., Васкан А.В. працювали над дослідженням тенденцій розвитку інформаційних технологій у різних галузях економіки. Спираючись на сучасний стан розвитку та інтеграції інформаційних технологій у різноманітні сфери економіки 30 травня 2018 року на базі ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж» було проведено засідання круглого столу.

Метою міжвузівського засідання круглого столу «Інформаційні системи і технології 2018» є обмін досвідом науково-практичних досліджень у галузі практичного застосування інформаційних технологій у сфері туризму, комп’ютерної інженерії, маркетингу.

Послідовність та тематика доповідей:

Секція «Інформаційні системи і технології маркетингу»

Доповідь на тему: «Створення власного Інтернет-магазину та його підтримка» (Кардашова Надія, студентка 3 курсу спеціальності «Маркетингова діяльність» Чернівецького індустріального коледжу).

Доповідь на тему: «Social Media Marketing як засіб просування товарів та послуг» (Бойчук Олег – студент 3 курсу спеціальності «Маркетингова діяльність»  Чернівецького індустріального коледжу).

Секція «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»

Доповідь на тему: «Розробка та впровадження програмного додатку Freedom messenger» (Чолак Владислав – студент 2 курсу спеціальності «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» Коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича).

Доповідь на тему: «Сучасні тенденції розвитку криптовалют в Україні» (Бурлака Олександр, студент 4 курсу спеціальності «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» Коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича).

Секція «Інформаційні системи і технології в туризмі»

Доповідь на тему: «Мультимедійні технології в туризмі» (Хмілевська Наталя – студентка 3 курсу спеціальності «Туризм» Чернівецького індустріального коледжу).

Під час проведення круглого столу організатори та учасники ознайомилися зі спектром думок з проблематики, яку вони досліджують, одержали корисний матеріал для публікацій у ЗМІ та подальшої аналітичної і експертної роботи. Учасники, завдяки взаємному обговоренню, мали змогу по новому поглянути на досліджувані проблеми, в іншому контексті побачити їхній масштаб та значимість.