Міжвузівське засідання круглого столу «Інформаційні системи і технології 2016»

23 листопада 2017 року в приміщенні конференц-зали  ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж»  за участю викладачів та студентів Коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Чернівецького коледжу дизайну та економіки відбулись доповіді та обговорення сучасного стану, проблем та перспектив практичного застосування інформаційних технологій.

Робота відбулась у трьох секціях, розглядались практичні аспекти застосування інформаційних систем і технологій в туризмі, маркетингу та у діяльності фінансово-кредитних установ. У межах міжвузівського засідання круглого столу розглядалися такі теоретичні та практичні питання:

Секція          «Інформаційні системи і технології в туризмі»

  1. «Інформаційні технології та системи он-лайн бронювання в туризмі». (Мартинюк Ігор, Гуцуляк Юлія – студенти 3 курсу спеціальності «Туризм» Чернівецького індустріального коледжу).
  2. «Практичне застосування веб-технологій та інформаційних ресурсів в діяльності туристичної фірми» (Хмара Діна, Павлюк Іван – студенти 3 курсу спеціальності «Туризм» Чернівецького індустріального коледжу).
  3. «Інформаційні технології в туризмі» – доповідь англійською мовою. (Хмілевська Наталія, студентка 2 курсу спеціальності «Туризм» Чернівецького індустріального коледжу).

 

Секція          «Інформаційні системи і технології

у фінансово-кредитних установах»

  1. «Інформаційна система «Парус» (Пінькас Артур, студент 3 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича);
  2. «Система автоматизації діяльності підприємства «1С: Підприємство» (Мельник Марина – студентка 3 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича).
  3. «Практичні аспекти ведення обліку матеріальних цінностей за допомогою програми «1С:Підприємство» (Ільїна Катерина, студентка 3 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Чернівецького коледжу дизайну та економіки).
  4. «Практичний аспект використання інформаційних систем і технологій у сфері торгівлі (на прикладі використання програмного продукту 1С:Торгівля та склад)» (Паладій Марія, студентка 3 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Чернівецького коледжу дизайну та економіки).

 

Секція          «Інформаційні системи і технології маркетингу»

  1. «Інтернет-реклама» (Головко Коріна, студентка 3 курсу спеціальності «Маркетингова діяльність» Чернівецького індустріального коледжу).
  2. «Автоматизація управління маркетинговими проектами за допомогою програми Бест-Маркетинг» (Чорнобрива Тетяна – студентка 3 курсу спеціальності «Маркетингова діяльність» Чернівецького індустріаль-ного коледжу).

В ході проведення круглого столу організатори та учасники ознайомилися зі спектром думок з проблематики, яку вони досліджують, одержали корисний матеріал для публікацій у ЗМІ та подальшої аналітичної і експертної роботи. Студенти та викладачі, завдяки взаємному обговоренню, мають змогу по новому поглянути на проблему, в іншому контексті побачити її масштаб та значимість.

viber-image02-2 viber-image02 viber-image03-2 viber-image04-2 viber-image05-2 viber-image06 viber-image07-2 viber-image08-2 viber-image09-2 viber-image09 viber-image11-2 viber-image12-2 viber-image12 viber-image13-2 viber-image13 viber-image14-2 viber-image15-2 viber-image16 viber-image17-2 viber-image17 viber-image18-2 viber-image19-2 viber-image19 viber-image21-2 viber-image22 viber-image23 viber-image24 viber-image25 viber-image27