Навчальний марафон Cisco European CyberCup 2023

У людей закладено вроджене бажання вчитися. Проте, хоча бажання можуть бути рівними, доступ до освітніх інструментів, ресурсів і можливостей – ні. Cisco вирішує цю проблему, запроваджуючи в усьому світі програму «SkillsForAll», яка надає передові адаптивні можливості навчання, інтерактивні інструменти та ресурси для кар’єри, розроблені експертами галузі, створюючи інклюзивне освітнє середовище для всіх. 

Студенти Чернівецького індустріального фахового коледжу під керівництвом викладача Баляснікової О.А. взяли участь у навчальному марафоні Європейський Кіберкубок 2023, присвяченому 25-літтю заснування Програми академій Cisco та місяцю кібербезпеки, який проходить з 23 жовтня по 18 листопада на базі платформи «SkillsForAll».

Подія дає можливість дослідити захоплюючу сферу кібербезпеки та дізнатися про проблеми безпеки, які сьогодні торкнулися як особистого цифрового життя окремої людини, так і цілих компаній та урядів.

Професіонали з кібербезпеки, які можуть захистити мережу організації, користуються великим попитом. Навички, отримані з допомогою «SkillsForAll», надають кар’єрні можливості, які можуть рости разом зі студентами зараз і в майбутньому.