«Непереможні, бо освічені»

1-2  березня відбулося вручення дипломів молодшого спеціаліста  спеціальностей  242 «Туризм»,  186 « Видавництво та поліграфія» та 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

  Особливу силу і незламність проявили наші студенти, які попри усі виклики та небезпеку відчайдушно черпали максимум знань, доклали чималих зусиль, щоби отримати омріяний диплом й дати поштовх до власного успішного і щасливого майбутнього. Тож привітав із урочистим моментом випускників директор Чернівецького індустріального фахового коледжу Василь Чернівчан, який побажав усім миру у вільній Україні, здійснення мрій, вдалих рішень та професійних злетів, а також наголосив, що коледж пишається досягненнями своїх студентів.

  Завідувачі відділень Василь Муринюк та Олексій Гаврилюк, керівник групи Ірина Федько говорили багато теплих слів на адресу випускників, а ті, зі свого боку, відповідали не менш зворушливими подяками.

   Війна змусила переосмислити життя, змінити цінності і пріоритети, навчила нас ще дужче любити, цінувати тих, хто поряд, єднатися навколо спільної і найважливішої сьогодні місії – Перемоги.

   Попри все, ми не зупинилися і ще з більшою силою та мотивацією прагнемо зробити з наших студентів гідних випускників, освічених, розумних та перспективних і такими бачимо сьогодні саме наших випускників.