Нічні тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної пожежі

Працівники Служби порятунку постійно вдосконалюють свої навики з гасіння пожеж у місцях з масовим перебуванням людей. Так, 6 грудня рятувальники 1 державної пожежно-рятувальної частини м. Чернівці провели нічні тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної пожежі в гуртожитку Державного вищого навчального закладу «Чернівецький індустріальний фаховий коледж», який розташований по вулиці М. Ткача в місті Чернівці. Метою практичного навчання було вдосконалення практичних навичок пожежних підрозділів з персоналом гуртожитку при гасінні умовної пожежі на об’єкті з нічним перебуванням людей.

Возможно, это изображение (3 человека)

Згідно тактичного задуму, внаслідок короткого замкнення електромережі виникла пожежа в одній з житлових кімнат на 2-му поверсі. Працівники гуртожитку виявили загорання, повідомили про нього Службу порятунку та провели евакуацію людей із задимленого приміщення. Завданням рятувальників була ліквідація умовної пожежі. Прибувши на місце події, вогнеборці одягнули апарати захисту органів дихання та зору, увійшли всередину приміщення та провели розвідку. Переконавшись, що в будівлі немає людей рятувальники виявили джерело займання та ліквідували умовну пожежу. Всі тактичні завдання вогнеборці виконали у встановлені терміни.

Возможно, это изображение (2 человека)
Возможно, это изображение (1 человек и на открытом воздухе)

Окрім практичної частини, рятувальники провели для працівників гуртожитку інструктаж з основних правил поведінки у випадку виникнення пожежі, а також проаналізували хід проведення евакуації з приміщення, обговорили спільні дії, визначили, на що потрібно звернути увагу, щоб зробити перебування людей в установі ще безпечнішим.

Возможно, это изображение (2 человека)