Обережно кібербулінг! Основи безпеки в інтернеті

 З метою розширення й поглиблення знань про безпечний Інтернет та соціальні мережі у групах КІ – 11(17 березня 2018 року) та

 ПЗ – 11(24 березня 2018 року) практичний психолог

 Колотило Яна Василівна провела кінолекторії з елементами тренінгу «Обережно кібербулінг! Основи безпеки в інтернеті» за сприяння класних керівників груп Кузик Марії Василівни та Гандабури Марії Степанівни.

В ході ігрових вправ « Інтернет дерево», «Хто більше?» студенти демонстрували вміння захищати персональні дані, уникати ризикованої поведінки в інтернеті, називали переваги та недоліки інтернету.

Перегляд  відеороликів «Обережно кібербулінг!», «Як ваш телефон змінює вас»,«Як захиститися від кібербулінгу в соц.мережах»  сприяли обізнаності студентів про небезпечні кібертехнології, які існують в Інтернеті та соціальних мережах і про шляхи їх подолання.

Виконання вправ «Колаж», «Шлях до безпеки в Інтернеті», «Ситуації», «Флешка» спрямоване на мотивування  поширювати цю інформацію у своєму середовищі, розвивати уважність, спостережливість, мовленнєві навики, пам’ять, виховувати етичну культуру спілкування між товаришами, дорослими, молодшими друзями.