Обласна кампанія «За чисте довкілля»

З 10 по 20 квітня 2022 року викладачі та студенти Чернівецького індустріального фахового коледжу прийняли участь в обласній кампанії «За чисте довкілля» згідно до наказу Департаменту освіти і  науки обласної військової адміністрації від 04 квітня 2022 року № 90.

День довкілля відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня. Викладачами Світланою МАЦЕЙКО та Надією ДУДІЙ з студентами Чернівецького індустріального фахового коледжу проведено інформаційно-пізнавальні бесіди на теми: «Моє довкілля – моє майбутнє», «За чисте докілля», «День довкілля в Україні»,  які підвищують рівень свідомості студентів в питаннях, що стосуються дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

Студенти та працівники коледжу взяли участь у благоустрої та озелененні корпусів коледжу (вул. Садова, 8; вул. Суворова, 17; вул. О. Гузар, 8; вул. М. Ткача, 24А (гуртожиток));  прибиранні та озелененні ДНЗ №38 м.Чернівці, прибудинкових територій в м. Чернівці та Чернівецькій області (с. Красноїльськ, Чернівецький район, с. Нижні Станівці, Чернівецький район, с. Рідківці Чернівецький район, с. Дібрівка Чернівецький район), прибиранні берегів річки Прут (с. Глиниця, Чернівецький район). 

Колективні весняні прибирання в місті Чернівці та Чернівецькій області – це потужне соціальне явище, яке вселяє реальну надію на відродження України.

Стан природи навколо нас залежить від дій кожного з нас!

м. Чернівці, вул. Садова, 8
с. Нижні Станівці, Чернівецький район
с. Дібрівка, Сторожинецький район
с. Красноїльськ, Сторожинецький район