#OlympicLab для студентів коледжу

Сьогодні провели захід для студентів  #OlympicLab «Чат з чемпіонами та навички лідерства».

Під час заходу також була розкрита тема патріотизму, любові до Батьківщини, розвитку олімпійської освіти в умовах пандемії задля поширення загальнонаціональних людських цінностей, а також ролі молодого покоління у формуванні держави. Як відомо, натепер реалізація таких заходів є надзвичайно актуальною у зв’язку із сучасним станом життя.

Захід був організований спільно з адміністрацією закладу та керівником фізичного виховання – Музикою Василем. Почесним гостем заходу став Гешко Іван – український спортсмен, заслужений майстер спорту з легкої атлетики, чемпіон Європи та світу, учасник Олімпійських ігор, голова відділення НОК в Чернівецькій області.

Ярослав Галан, кандидат наук з фізичного виховання, доцент, член виконкому Олімпійської Академії України, відповідальний секретар відділення НОК України у Чернівецькій області розповів про важливе значення олімпійської освіти у формуванні патріотичних цінностей молодого сучасного покоління, методи підвищення мотивації молоді до занять фізичною культурою і спортом, зокрема в теперішніх умовах під час пандемії. Саме це дасть змогу молодому поколінню покращити свої розумові здібності, рухові якості та забезпечить їхнє національне виховання.

У ході заходу студенти мали змогу особисто поспілкуватися з видатним спортсменом Іваном Гешком та отримати вичерпні відповіді на поставлені запитання.

Крім цього, навчальний заклад (Василь Чернівчан) та керівник фізичного виховання Василь Музика отримали подяки відділення за популяризацію та підтримку олімпійського руху на Буковині. Найактивніші учасники заходу отримали пам’ятні подарунки, а навчальний заклад – олімпійську літературу в рамках всеукраїнського проекту «Олімпійська книга».

Захід був проведений з нагоди 30-ї річниці від дня заснування національного Олімпійського комітету України.