Пам’ятні заходи до 81-ої роковини трагедії Бабиного Яру

Голокост – важка незагоєна рана в історії України в Другій світовій війні.

З метою гідного вшанування пам’яті жертв злочинів, скоєних нацистами під час окупації міста Києва в роки Другої світової війни, та у зв’язку з роковинами від початку трагічних подій у Бабиному Яру – масового вбивства євреїв, українців, ромів та осіб інших національностей в коледжі були проведені пам’ятні заходи приурочені трагедії в Бабиному Яру.

Пам’ять про трагедію Бабиного Яру попри всі обставини завжди залишалася живою. По війні радянський режим замовчував або спотворював пам’ять про жертв, намагався зруйнувати сам яр та навколишні кладовища.

«Історії властиве повторення, і в цьому є її трагедія.». Сьогоднішній «рашистський» режим став достойним спадкоємцем нацистів Другої світової війни та катів радянського союзу.

01 березня 2022 року РФ нанесла ракетний удар по меморіалу Бабин Яр. Окрім руйнувань комплексу загинуло п’ятеро людей. Вони вбивають жертв вдруге… Проте, сьогоднішньому агресору не вдасться зруйнувати історичну пам’ять. Бабин Яр залишається застереженням про небезпеку від ненависті, расизму, міжнаціональної ворожнечі, переслідування та знищення людей за етнічною, політичною, релігійною або іншими ознаками. Схиляємо голови у скорботі за навіки полеглими