ПАТРІОТИЧНО-ІНТЕРАКТИВНЕ ЗАНЯТТЯ

Захід присвячений  83 річниці Чернівецького індустріального фахового коледжу, метою якого було продемонструвати сучасні засоби захисту та методику їх використання в тактичній медицині та в цивільному житі, засоби особистого захисту та зброя для оборони. Надання першої долікарської допомоги при випадках поранення осколками чи отримання травми від  вибухової хвилі, що в нинішній час є дуже актуальним для цивільного населення.

На захід був запрошений бойовий медик старший лейтенант Штефанчук Андрій Іванович, офіцер тактичного рівня, лицар ордену Богдана Хмельницького 3 ступеня, викладач Захисту України Чернівецького фахового медичного коледжу. Докладно і наочно продемонстрував використанням алгоритма MARCH, використання турнікетів і способи зупинки кровотеч в побутовому житі.

В другій половині заходу було продемонстровано засоби захисту солдат в збройних силах України та деякі аліменти озброєння.

Групи: КТ-21, ВП-31, ВП-41, КТ-41, ПЗ-41 Організаторами заходу були викладачі: Фокшек Андрій, Музика Василь, Василик Оксана, Хавруняк Ігор.